YENİ DÖNEM BELEDİYE MECLİSİMİZ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

12 Nisan 2019 16:18 Emet Belediyesi 1640

31 Mart yerel seçimleri sonrası ilk belediye meclis toplantısı gerçekleştirildi

Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan başkanlığında dualarla açılan mecliste, toplantı öncesi saygı duruşu  yapılırken, İstiklal marşımız okundu.

                Seçim sonrası 8 Ak parti, 3 Demokrat partili üyeden oluşan meclis te encümen ve komisyon üye seçimleri yapıldı.

                Yapılan meclis toplantısında Meclis 1. Başkan vekilliğine İsmail Hakkı Kurt,2. Başkan vekilliğine Ahmet Çakmak seçildi. Meclis asil katip üyeliklerine Ali Narşap ve Hasibe Altınok seçildi.

                Encümen üyeliklerine İsmail Hakkı Kurt Murat Uyanık’ın seçildiği toplantıda Plan ve bütçe komisyonuna Mehmet Düz, Ramazan Sezer,Murat Uyanık,Ramazan Altınsoy seçilirken; İmar komisyonuna Yasin Yılmaz, Ali Narşap,İsmail Şengül ve İsmail Hakkı Kurt seçildiler.

                31 Mart seçimleri sonrası halkın mecliste temsil yetkisi verdiği meclis üyeleri ile birlikte ilçenin gelişimi için birlikte uyumlu ve huzurlu bir çalışma gerçekleştireceklerini ifade eden Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan;” Yeni dönem meclisimizin ilk toplantısı ilçemize hayırlı olsun. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamak, halkımızın refah ve huzurunu sağlamak adına üstlendiğimiz görevlerimizde rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Meclis üyelerimizle birlikte güzel  işlere imza atacak ve  burada alacağımız kararlarla Emetimizi  daha güzel yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Ben seçilen tüm meclis üyelerimize başarılar diliyorum. Bizi tekrar bu göreve layık gören hemşerilerimize de şükranlarımı sunuyorum”dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.