REKTÖR KAVUNCU’DAN BELEDİYEMİZE ZİYARET

11 Nisan 2019 17:22 Emet Belediyesi 772

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Sayın Vural Kavuncu ve daire başkanlarımız belediyemizi ziyaret etti.

Emet ilçemizde İlçe Kaymakamımız sayın Hasan Çiçek’e ziyarelerinin ardından belediyemize geçen rektör Kavuncu’yu belediye başkan vekilimiz sayın Yasin Yılmaz karşıladı.
Kavuncu,ziyarette yaptığı konuşmada;”Öncelikle 31 Mart seçimlerinin ilçemize,bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Yeni seçilen başkanlarımıza,belediye ve il genel meclisleri üyelerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.Sayın başkanımız Ankarada oldukları için görüşemedik. Kendilerinede hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. İnşallah başka bir zaman yine kendilerini ziyaret edeceğiz.Emet ilçemizle gönül bağımızı asla koparmıyoruz. İlçemizin turizm,eğitim,ve sağlık sektöründe gelişmelerini yakınen takip edenlerdeniz. Kaymakamlığımızca Zeka destekli Sağlık kompleksi fizibilite çalışması, sağlık turizmi açısından Emet’te neler yapılabileceğini bizlere sunacaktır.Bu anlamda değerli bir çalışmadır.Ayrıca Kaymakamlığımızın İki taş kanyonu ve Tahtalı mevkiinde turizme yönelik çalışmalarınıda yakınen takip ediyoruz.Bilgi ,birikim ve deneyimlerimizle her zaman Emet ilçemize hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Ümidimiz ve temennimiz Emet ilçemizin termal turizm ,ve sağlık turizminde hak ettiği değere kavuşmasıdır. Tüm hemşehrilerime bu vesile ile sevgi,saygı ve şükranlarımı sunuyorum “dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.