NİLÜFER BELEDİYESİ KADIN KOROSUNDAN UNUTULMAZ BİR GECE

14 Mayıs 2016 14:48 Emet Belediyesi 1220

10-16 Mayıs Engelliler haftası sebebiyle bir haftadır devam eden çeşitli etkinliklerBursa Nilüfer belediyesinin verdiğikonserlesona erdİ

10-16 Mayıs Engelliler haftası sebebiyle  bir haftadır devam eden çeşitli etkinliklerBursa Nilüfer belediyesinin verdiği konserle sona erdi.

            Emet kapalıspor salonunda Pazar gecesi düzenlenen konsere CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, belediye başkanımız Mustafa Koca,Ak parti ilçe başkanı Av.Mehmet Yağcıklı,CHP İlçe başkanı Deniz Altınsoy veçok sayıda davetli katıldı

            TürkiyeSakatlar derneği Emetşube başkanı Mustafa Mutlu burada yaptığıkonuşmadadernek faaliyetleriniaktarark engelli haftasında düzenlenen etkinliklere destek verenlere tek tek teşekkür etti.

            Gecede konuşan belediye başkanımız Mustafa Koca’da belediye olarak etkin bir engelliler haftası  düzenlediklerini belirterek, engelli çocuklarımızı ve vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak adına üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

            Bursa Nilüfer kadın korosunun birbirinden güzel parçaları ile gönüllerince eğlenen engelli vatandaşlarımız ve aileleri unutulmaz bir gece yaşadılar. Gecenin sonunda başkan Mustafa Mutlu koroya günün anısına çini tabak takdim etti.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.