EMET BELEDİYESPORDA GELECEK VAAT EDEN YILDIZLAR

20 Kasım 2018 15:43 Emet Belediyesi 1574

Emetbelediyespor bünyesindeki 12 futbolcu çocuğumuz Altınordu gelecek vaat eden yıldızlar ketegorisine girdi

Emet belediyespor bünyesinde açmış olduğu futbol okulunda ilk ve ortaokul öğrencisi 112 çocuğumuzla başlanılan eğitim devam ediyor

 

Mayıs ayından itibaren yoğun eğitim ve antrenman alan çocuklarımız Kütahyada düzenlenen penaltı yarışmalarına 80 kişilik kafileyle katılarak il 2.liği derecesinide Emete getirmişti.

 

Altınordu futbol takımınca alt yapılarına futbolcu seçmek için her yıl düzenledikleri Altınordu futbol turnuvasında 26 Emetbelediyespor öğrencisi ile ilçeyi temsil eden çocuklarımızın 12 ‘si “Gelecek vaat eden yıldızlar “ kategorisinde dereceye girdiler. Elediye tarafından Aydın Kuşadasında düzenlenen turnuvaya 26 çocuğumuz götürülmüştü. 2 gün süren turnuvaya 10 ilden yaklaşık 2000 örencinin katıldığı turnuvada 12 çocuğumuz büyük bir başarı göstererek “gelecek vaat eden yıldızlar “kategorisine girmeyi başardı.

 

Gelecek vaat eden yıldız çocuklarımız teknik direktörleri Eftal Ülker ile birlikte Emet belediye başkanımız Mustafa Koca’yı makamında ziyaret ettiler. Kendilerine bu imkanı tanıdığı için Emet belediye başkanımız Mustafa Koca’ya teşekkür eden çocuklar U-13 ve U-14 kategorilerinde il düzeyinde liglere katılmak için destek istediler.

 

Emet belediye başkanımız Mustafa Koca çocukları gösterdikleri başarıları için tebrik etti. Emet belediye başkanımız Mustafa Koca , bundan sonrada çocuklarımızın gelişim, ve il ve bölgesel turnuvalara katılımları için gerekli desteği belediye olarak vermeye devam edeceklerini beyanla;” Başta futbol olmak üzere, basketbol,voleybol gibi branşlardada ilçemizde çocuklarımıza ve gençlerimize malzeme ve lojistik destek sağlamaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak için bu tür çalışmaları devam ettirmeyi görevlerimiz arasında kabul ediyoruz.Basketbol Kütahya ligiize bu hafta baliıyor. İlimizin tek ilçe basketbol takımı Emetbelediyespor olarak bu ligde yine yerini alarak ilçemizi temsil etmeye devam edecek “dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.