BELEDİYEMİZDEN 60 BİN M2 PARKE 5000 METRE BORDÜR

16 Kasım 2018 14:22 Emet Belediyesi 2067

Emet belediyemizce 2018 yılında 60 bin metre kare parke ve 5000 metre bordür döşeme çalışması gerçekleştirildi.

Emet belediyemizce Karayolları caddesi Ebiro yokuşu ve Dere mahallesi Gedik arkası mevkiinde parke ve kaldırım çalışmaları devam ederken bu yıl yaklaşık 60 bin metre kare parka taşı ve 5000 metre bordür döşendiği bilgisi edinildi.

                Emet belediyemizce 3. Toki ve Cevizdere konutlarında tamamlanan parke ve kaldırım taşı döşeme çalışmarı tamamlanırken,  şehrin muhtelif yerlerinde bozulan yerlerin yapımı, ve ücra köşelerde ara sokaklarda çalışmalar devam ediyor.

                Belediye başkanımız Mustafa Koca Karayolları caddesinde bulunan Ebiro pansiyon yokuşunda beton ara yol kırma ve parke çalışmaları ile Dere mahallesi gedik arkası mevkii parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

                Belediye başkanımız Mustafa Koca yılın tamamlanmasına  1.5 ay kala bu yıl belediye olarak 60 bin metre kare parke, 5000 metre bordür döşeme çalışmaları yapıldığını  Beyanla  şunları söyledi;” Memleketimizin en ücra  köşelerine belediyemiz hizmetlerini götürme çalışmalarımız sürüyor. Daha önce Esentepe, Kuşlukkayası, en son yapılan cevizdere konutlarımız, yeni yapılan Cevizdere konutlarımızda çalışmalarımızı tamamlamış ve girilmedik cadde ve sokak bırakmamıştık. Şimdide  ilçemizin  Dere mahallesi Gedik ardı mevkiinde ara sokaklarımıda parke ve kaldırım çalışmalarımız sürüyor.Kadir pınarı camimiz mevkiindeki ara sokaklarda çalışmalarımız kısa sürede tamamlanacak. Ebiro pansiyon yokuşundada yola meğil verme için beton kırma ve parke taı döşeme çalışmalarımız devam ediyor.  Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ekiplerimiz ile beraber  belediyemiz hizmetleri ulaştırmak için yoğun bir çaba sarfediyoruz. Halkımız her şeyin en iyisine layık. Bu bilinçle çalışmalrımızı araıksız sürdürmeye devam edeceğiz “dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.