Cumartesi
Sisli
2°C | -3°C
Pazar
Sisli
1°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
1°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

EMET BELEDİYE AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Emet belediyesi personelimiz iftarda buluştu

EMET BELEDİYE AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Emet belediyesi Hisarlık sosyal tesisleri Şelale düğün salonunda belediyemiz personelleri aileleri birlikte iftarda bir araya geldi. Belediye başkanımız Mustafa Koca ev sahipliğinde bir araya gelen personel oruçlarını birlikte açtı.

Gecede konuşan belediye başkanımız Mustafa Koca, her geçen gün artan sayısı ile Emet belediyesinin büyük bir aile olduğunu belirtirken İş kur vasıtası ile işe giren işçilerede müjde verdiği konuşmasında şunları söyledi;

“Emet belediyesi olarak Emet ilçemizin dört bir köşesine hizmet vermeye çalışıyoruz. Alt ve üst yapı çalışmaları, sosyal projeler derken tüm çalışmalarınızda siz değerli personelimizin emek ve alınterleri var. Hep birlilikte halkımız için çalışıyoruz,çalışmayada devam edeceğiz. Belediye olarak yaptığımız her başarılı çalışmada bizimle beraber personellerimizin imzası bulunuyor. Hepinizden Allah razı olsun. Bu arada 15 Haziranda iş akitleri dolan İş kur vasıtası ile belediyemizde işe giren 20 personelimize müjdemiz var. Aslında bugün belediyemizde iş süreleri sona eriyordu.Bu süre 8 Temmuza uzatıldı. Mübarek ramazan ayında işçilerimiz bayram sonuna kadar çalışmaya devam edecekler. Hayırlı olsun “dedi.

Belediyemiz bünyesinde çalışan 37 kadrolu,62 taşeron,30 memur, 20 işkur işçisi olmak üzere 150 kadar işçi ve aileleri ile 500 den fazla kişinin katıldığı iftarda bazı belediye meclis üyeleride çalışanlarla bir araya geldi.Etkinliğe emekli belediye işçilerimizde davet edildi.

İftar sonrası belediyemizin halka sunduğu ücretsiz oyun parkurları, eğlence merkezi, şerbet,Osmanlı macunu,pamuk helva ikramları yapılan Ramazan köşesinde hem belediye personelimiz hemde vatandaşlarımz sahura kadar eğlendi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom