Cumartesi
Sisli
8°C | -8°C
Pazar
Sisli
6°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
5°C | -1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

EMETBELEDEYESPORUMUZA HİBE

EMETBELEDEYESPORUMUZA HİBE Haberler

Kısa bir süre önce kurulan Emetbelediyespor’a Bursa DİNDARLAR OTOMOTİV’den destek geldi.

Belediye başkanımız Mustafa Koca Bursa ilini ziyaretlerinde görüştüğü işadamları Musa ve Cengiz Dindar’ın spor kulüplerine hibe desteğinde bulunduğunu belirtti.

Hibe kapsamında Emetbelediyespora  çeşitli beden ve yaş gruplarında 450’ şer adet tişört,şort ve tozluk;300 adet yağmurluk,300 adet eşofman,300 adet sırt çantası,300 adet şapka, 100 adet futbol topu,100 adet basketbol topu,100 adet voleybol topu,100 adet tekmelik,300 adet bib,5 adet slomon seti,5 merdiven,5 huni hediye edildi.

Kulübe desteklerinden dolayı      işadamları Musa ve Cengiz Dindar’a  teşekkürlerini sunan belediye başkanımız Mustafa Koca;”Emet belediyespor bünyesinde çeşitli yaş gruplarında 100 den fazla çocuğumuz spor yapıyor. Basketbol,futbol,voleybol antrenmanlarına katılıyorlar.Belediye olarak malzeme desteği veriyoruz. Belediyemizin"Spor Dolu Bir Yaşam ile Hayat Spor Olsun" projesi ile sporun önemini, gerekliliğini ve devamlılığını çocuklarımıza aşılayarak onlara daha sağlıklı bir geleceğin de kapılarını aralamış oluyoruz. Çocuklarımızın boş zamanlarını sportif faaliyetlerle değerlendirmelerine imkan sunuyoruz. Emet belediyesporu dahada geliştirerek sportif çeşitlilik ve katılımlarla  ilçenin etkin tanıtımına da katkı sağlanmasını hedefliyoruz. Emet belediyesi,spor kulübümüz ve şahsım adına kulübümüze bu desteği sağlayan Musa ve Cengiz kardeşlerimize teşekkür ediyorum “dedi.

Halen belediyenin basketbol,futbol,voleybol ve bayanlar için fitness salonunda  150 kadar genç ,çocuk ve vatandaşlarımız spor aktivitelerinden faydalanabiliyor.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom