Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
0°C | -4°C
Salı
Çok Bulutlu
-1°C | -3°C
Çarşamba
Parçalı Bulutlu
2°C | -6°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN' EMET SAĞLIK TERMAL EKO TURİZM HEDEFİNDE İLERLİYORUZ'

KSBÜ'ce düzenlenen termal sağlık çalıştayında konuşan Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan, Emet Sağlık termal eko turizm hedefleri doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN' EMET SAĞLIK TERMAL EKO TURİZM HEDEFİNDE İLERLİYORUZ' Haberler

Termal turizm çalıştayında ilçemiz için hazırlanan Emet termal turizm kompleksi projeside konuşuldu.
Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan,Kaymakamlık proje koordinatörü Umut Işık,Emet termal resort müdürü Ramazan Sezer’inde katıldığı Çalıştayda Emet termal sağlık fizibilite raporuda değerlendirildi. Oldukça başarılı bulunan proje çalıştaya katılanlarca olumulu değerlendirilirken, bu çalışmanın Kütahya ve ilçelerinde de uygulanabileceği de genel kabul gördü.
Emet ilçesinin termal turizm sağlık merkezi olarak uluslar arası bir yer edinebileceğininde değerlendirildiği çalıştayda konuşan Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan;” Emet ilçemizde hazırlanan Emet termal turizm fizibilite raporunda öne çıkan eko turizm konsepti üzerinden Termal sağlık kenti Emet hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek. Ekoturizm, her şeyden önce "çevre ve kültür değerlerinin sürdürülebilirliğini garanti altına alan, yerel halklara maddi yarar sağlayan turizm" olarak değerlendirliyor. Bizlerde bu kapsamda Emet ilçemizde apart turizmi, Eğrigöz iki taş kanyonu, Yeniceköy tahtalı göleti ve bungolo evleri gibi geniş bir yelpazede Emet sağlık termal eko turizmi yönünde hedefler belirliyor ve çalışmalar yapıyoruz.
İlçemiz adına da oldukça faydalı geçen bu çalıştayın düzenlenmesindeki katkılarından dolayı KSBÜ rektörümüz sayın Prof.Dr.Vural Kavuncu'ya,Vali yardımcımız sayın Halil İbrahim Ertekin'e teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom