Cumartesi
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -1°C
Pazar
Çok Bulutlu
8°C | -2°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
11°C | -1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

EMET BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN’IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

EMET BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN’IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI Haberler

“Bizler engellilerimiz için yaptıklarımızı kutsal bir görev olarak kabul ediyoruz. Bugün artık engelli kardeşlerimiz sporda, sanatta, eğitimde, siyasette ve pek çok alanda önemli başarılara imza atıyorlar. Onların inancı azmi ve gayreti toplumda hepimize örnek oluyor. Engelli olmak hayatı dolu dolu yaşamaya engel değil parolasıyla engellilerimiz için yaptığımız ve yapacağımız her şey kardeşlerimizin hakkıdır.

Yapmamız gereken Emetli engelli kardeşlerimiz için ilçemizi kolay yaşanır bir hale getirmek, günlük hayatta karşılaştıkları zorlukları en aza indirgemek, engelsiz bir Emet ortaya çıkarmak, onların hayata sıkı sıkıya tutunmalarını, içlerindeki yaşama sevinci, yetenek ve becerilerini ortaya çıkarmalarını sağlamaktır.

Belediye olarak özellikle alt yapı çalışmalarına bağlı üst yapı çalışmalarında engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak adına ilçemizin tüm köşe bucağında çalışmalarımız olacak.

Unutmayalım ki hepimiz birer engelli adayıyız. Bugünlerimizi sağlık ile yaşıyor olmamız yarınlarımızı da bu şekilde geçireceğimizin garantisini vermiyor.

Sadece 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde değil her zaman tüm vatandaşlarımızı, engellilerin sorunlarına daha duyarlı olmaya ve sorunlarının giderilmesi yönünde yürütülen çalışmalara destek olmaya davet ediyorum

Bu vesile ile tüm kardeşlerimin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü bir kez daha kutluyor; Fedakârlık abidesi, hayatını evlatlarına adamış bütün engelli annelerinin ellerinden öpüyorum.”

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom