Salı
Parçalı Bulutlu
12°C | -2°C
Çarşamba
Az Bulutlu
11°C | -1°C
Perşembe
Hafif Yağmur
10°C | 0°C
EMİB - Çağrı Merkezi

ZABITADAN ÇEVRECİ ESNAFA ÖDÜL

Emet belediyesi zabıta ekiplerimizce "temiz çevre temiz ilçe”projelerine destek veren esnaflar ödüllendirildi.

ZABITADAN ÇEVRECİ ESNAFA ÖDÜL Haberler

Emet belediyesi zabıta ekiplerimizce ilçede faaliyet gösteren ve temizliği,işyeri çevre düzenlemeleri, ağaçlandırma,ağaç ve çiçek bakımı gibi çalışmaları ile     temiz çevre temiz ilçe projelerine destek veren  esnaflar ödüllendirildi.

Zabıtanın her zaman ceza kesen,yaptırım uygulayan  bir işlev görmediği, yasalara uyan ve estetik kent dokusuna destek veren esnaflarında ödüllendirilerek toplum içinde onure edilmelerinin amaçlandığı bildirildi.

Emet belediye başkanımız Mustafa Koca toplu yaşamın kurallarına uyan, temiz bir çevre için destek  veren esnafların ödüllendirildiğini ifade ederken;”Daha temiz,yaşanabilir, çevreci bir belediyecilik anlayışı ile bu çalışmalarımıza kişisel özverileri ile destek veren esnaflarımızı ödüllendiriyoruz. Belediye olarak örnek davranışlar sergileyerek ilçemizin estetik ve zarif bir şehir hüviyeti kazanmasına katkı sağlayan esnaflarımızı ödüllendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Emet belediyesi zabıta ekiplerimizce  işyerlerinde ki temizlik, çevre düzenlemesi,ağaç ve çiçek bakımları sebebiyle işletmeciler Nuri Kemik  ve Arif Yıldız’a çini saat hediye ettiler. Ayrıca ileçde seyyar satıcılık yapan  Hamit Güler'ede Kaynarca camii abdestlikleri civarındaki temizlik bakımları ağaçlandırma ve çiçek ekimleri sebebiyle “Örnek vatandaş” olarak ödüllendirildi. Esnaf Nuri Kemik'in ödülü ise  emekli Zabıta amirlerimizden Muammer Genç ile birlikte verildi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom