Perşembe
Yağışlı
10°C | 0°C
Cuma
Karla Karışık Yağmur
4°C | 1°C
Cumartesi
Hafif Kar Yağışlı
4°C | -2°C
EMİB - Çağrı Merkezi

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASINDA MÜFTÜLÜKTEN ZİYARETLER

1-7 Ekim Camiler ve din görevlileri haftasında Müftülükten ziyaretler Kısa bir süre önce Emet Müftülüğünde görevine başlayan müftü İsmail Çınar ve din görevlileri Camiler ve din görevlileri haftasında belediye başkanımız Hüseyin Doğan'ı makamında ziyaret ettiler.

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASINDA MÜFTÜLÜKTEN ZİYARETLER Haberler

Her yıl 1-7 Ekim tarihler arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İlçe Müftüsü İsmail Çınar ve beraberindeki heyet resmi ziyaretler gerçekleştiriyor.
Müftü Çınar,bu yıl ‘Cami ve Hayat’ temasının ön plana çıkarıldığı hafta boyunca yapılacak olan etkinlikler hakkında bilgiler vererek belediyebaşkanımız Hüseyin Doğan’a günün anısına çiçek takdim etti.
Camiler ve din görevlileri haftasını kutlayan belediye başkanımız Hüseyin Doğan yüzyıllardır camilerin birliğin, dirliğin, sevginin, paylaşmanın, yardımlaşmanın, merhametin, şefkatin sembolü olduğunu beyanla; “ Din görevlilerimiz İslam’a, Kuran’a ve insanlığa hizmete adayan aynı zamanda daha inançlı,ahlaklı, erdemli nesiller yetişmesine katkıda bulunan,toplumsal din ve ahlak bilincimizin yerleştirilmesine emek veren müstesna insanlardan oluşmaktadır ,Din adamlarımız, toplumu doğru yola yönlendiren büyüklerimizdir. Toplumumuzun ahlaki ve manevi değerlerinin yeşermesinde ve güçlenmesinde en büyük etken, kıymetli din görevlilerimizdir. Onların duaları ile ilçemizin kalkınması ve gelişmesi için girdiğimiz bu yolda daha başarılı olacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nın ilçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, ilim ve irfan yolunda din görevlilerimizin başarılı hizmetler yapmalarını diliyorum” dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom