Salı
Çok Bulutlu
-1°C | -3°C
Çarşamba
Az Bulutlu
3°C | -5°C
Perşembe
Çok Bulutlu
2°C | -6°C
EMİB - Çağrı Merkezi

DR. FAZIL DOĞAN KURTULUŞ KUPASI DERE MAHALLESİNİN

3 Eylül etkinlikleir kapsamında düzenlenen mahalleler arası halı saha futbol turnuvası şampiyonu Dere Mahallesi oldu.

DR. FAZIL DOĞAN KURTULUŞ KUPASI DERE MAHALLESİNİN Haberler

3 Eylül Gazi Emetimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü bor, kültür ve termal turizm festivali kapsamında düzenlenen Dr. Fazıl Doğan Kurtuluş halı saha futbol turnuvası şampiyonu; finalde Kaynarca Mahallesini 6-1 yenen Dere mahallesinin oldu.
Milli mücadele yıllarında ilçemizde Emet Müdafa-i Vatan Cemiyeti’ni kurmuş; bölgedeki çeteler ve dağ eşkıyasını toplayarak Emet Milli Müfrezesi’ni oluşturmuş kahraman asker,doktor Fazıl Doğan anısına düzenlenen turnuvaya Emet ilçesi mahalle takımları katıldı.
Makıfça spor tesislerinde düzenlenen turnuvanın final l maçında rakibini 6-1 mağlup eden Dere mahallesi, ilk Dr. Fazıl Doğan kupasını almış oldu. Turnuvada 2. liği Kaynarca Mah. Alırken, komite tarafından maç yapmadan her ikiside 3. İlan edilen Cumhuriyet ve Kapaklıca mahalleleride 3. Oldu.
Final maçı sonrası düzenlenen kupa töreninde 3. Olan Cumhuriyet mah. Ve Kapaklıca mah. Lerine Kupa ve madalyalarını İlçe jandarma komutan V. Erdoğan Yüksel, ve AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner; 2. Olan Kaynarca mah. Takımına kupa ve madalyalarını Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan, şampiyon Dere mahallesinin kupa ve madalyalarını ise Emet Kaymakamı Hasan Çiçek verdi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom