Cuma
Çok Bulutlu
1°C | -5°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
7°C | -9°C
Pazar
Az Bulutlu
6°C | -5°C
EMİB - Çağrı Merkezi

SOSYOLOG ÖZKUL'UN EMETLİ DİN ADAMLARI TEZİ KİTAPLAŞTIRILIYOR

Sosyolog Aliye Özkul Yılmaz Emetli din adamları içeren yüksek lisans tezini belediye başkanımız Hüseyin Doğan'a takdim etti.

SOSYOLOG ÖZKUL'UN EMETLİ DİN ADAMLARI TEZİ KİTAPLAŞTIRILIYOR Haberler

Hemşehrimiz Sosyoloğ Aliye Özkul Yılmaz belediye başkanı Hüseyin Doğan’ı makamında ziyaret ederek,Emet ilçesini konu alan basılı yüksek lisansını belediye başkanımız Hüseyin Doğan'a sundu.

 

Yüksek lisansını Din adamlarının toplum hayatına etkileri konusunda yapan Özkul, Emet örneğini işlediği tezinde Aliye Özkul İlçede toplumsal yaşayışa derinden etki eden, Emetli din adamlarıile ilgili araştırma yaparak tamamladığını ve kitaplaştırma adına çalışmalara başladığını ifade etti.

 

Başkan Doğan’ı ziyaret’te Emet ilçesi ile ilgili basılı kaynak azlığını dile getiren ve bu konuda Emet belediyesince yapılacak bir çalışmanın ilçede önemli bir boşluğu dolduracağını ifade eden Özkul, tezini içeren kitabını Bbelediye başkanımız Hüseyin Doğan'a hediye etti.

 

Belediye başkanımız Hüseyin Doğan'a ziyaretleri için Özkul ve eşine teşekkür ederken, ilçenin tarih ve kültürel anlamda yapılan çalışmaları önemsediklerini beyanla, imkanlar ölçüsünde tür çalışmalara destek olacaklarını ifade etti.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom