Cuma
Çok Bulutlu
1°C | -5°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
7°C | -9°C
Pazar
Az Bulutlu
6°C | -5°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN 15 TEMMUZDA HALKIMIZA HİTAP ETTİ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde halka hitap eden Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan 15 Temmuzda darbe yapmaya kalkanların halkın darbesi ile karşılaştıklarını ifade etti.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN 15 TEMMUZDA HALKIMIZA HİTAP ETTİ Haberler

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde halka hitap eden Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan  15 Temmuzda darbe yapmaya kalkanların halkın darbesi ile karşılaştıklarını ifade etti.

           Belediye  Başkanımız Hüseyin  Doğan konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

            “ Asrın lideri, dünya lideri sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasından burada konuşmak çok zor oalcak. Ancak sayın Erdoğan ile ayın yolda yürümek ve onunla birlikte sizlere hizmet veriyor olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum.

            3 sene önce olduğu gibi bugün yine Gazi Emetliler meydanı tıklım tıklım doldurarak bizlere güç ve kuvvet vermiştir.15 Temmuzda yüreğindeki sarsılmaz imanla, milli birlik ruhuyla,şehadet şerbeti içen şehitlerimizi birkez daha rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

            Bu vatan bize şehitlerimiz emanetidir. O sebele daima uyanık olmalıyız. Herkes hangi ilşle iştikal ediyorsa onu en iyi şekilde yapmak şehitlerimize karşı boynumuzun borcudur.15 Temmuz hain feto darbe girişimi ile sinisi bir şekilde ülkemizi işgal etmek isteyenlere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde  halkımız gerekli dersi vermiştir. 15 Temmuz darbe yapmak isteyenlere karşı halkımız darbe yaparak yeni bir Türk destanı daha yazmıştır.15 Temmuz Çanakkale ruhunun  zor şarlar oluştuğunda nasıl vücut bulduğununu göstergesidir.

            M.Kemal Atatürk yıllar önce bugünleri görerek gençliğe hitabe ile halkımızı uyarmıştır. Atatürk,Bir gün istiklal ve Cumhuriyetini müdafaa mecburiyetinde kalırsan derken, işte bugünleri 15 Temmuzu işaret ediyordu. Herkes meydanlara koşarka bu vatan bizim diyerek ülkesine ve istiklaline sahip çıktı. Bu millet asla boyun eğmez. Bu millet sadece secdede boyun eğer. Gerekirse mezara dik girer, asla boyun eğmez.Çünkü Türk milleti vatansız olmaz, devletsiz olmaz, bayraksız olmaz,esir olmaz. O sebele bu ülkede hainler asla emellerine ulaşamayacaktır. Bu memlekette hiçbir zaman,bayraklar inmeyecek, ezanlar  susmayacaktır."

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom