Pazar
Parçalı Bulutlu
8°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
6°C | 0°C
Salı
Yağışlı
5°C | 1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

ÇEVRE YOLU AYDINLATMALARI İÇİN İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Yapım çalışmaları başlayacak olan Emet çevre yolunda gerek çevre yolu aydınlatma, gerekse ilçe giriş çıkış aydınlatma çalışmaları için Oedaş il müdürü Mumcu'ya ziyaret gerçekleştirildi.

ÇEVRE YOLU AYDINLATMALARI İÇİN İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET Haberler

Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan, belediye başkan yardımcısı İbrahim Hügül, ve Ak parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner, Çevre yolu aydınlatma çalışmaları kapsamında Oedaş Kütahya İl müdürü Kamil Uğur Mumcu’yu makamlarında ziyaret ettiler.
Emet Tavşanlı yolu 26-51 km arası yol kapsamında 6 km’lik çökren yol bağlantısı yanında Emet çevre yolu yapım çalışmaları ihale edilmiş ve yüklenici firmaca çalışmalara başlanmıştı. Aynı zamanda 8 km’lik heyelan nedeniyle göçen yolda da çalışmalarını yürüten firma, Emet çevre yolu çalışmalarınada kısa sürede başlayacak.
Bu kapsamda Emet çevre yolu yapımı çalışmaları kapsamında Emet ilçe giriş ve çıkışları ile çevre yolu aydınlatmaları konusunda il müdürü Mumcu ile bir araya gelerek, istişarelerde bulundular.
Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan, çevre yolu yapım çalışmaları öncesi aydınlatma konularını görüşmek üzere il müdürü Mumcu’yu makamında ziyaret ettiklerini beyanla şunları söyledi;
“Emet Tavşanlı yolumuzda nihai hedef, Hisarcık-Emet-Tavşanlı Çökren mevkiini kapsayan 26-51 km arasının bu sene hızlı bir şekilde bağlantılarının sağlanmasına yönelik. Bu konuda karayolları bölge müdürlüğümüz,yüklenici firmamızın azim ve kararlı çalışmaları sürüyor. Bizlerde bu süreçte özellikle çevre yolumuzun yapımı öncesi ilçe giriş çıkış,ve çevre yolumuzun aydınlatmaları üzerine il müdürümüzle isrtişarelerde bulunduk.Yapılacak çalışmalar kapsamında çevre yolu aydınlatmaları kadar,ilçe giriş çıkışlarımız ile ilgili düşünce ve projelerimizi aktardık.Kendilerine ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum. Çalışmalar tamamlandığında, çevre yolumuz ve ilçe giriş çıkışlarımızda GaziEmetimize yakışır bir projemizi hayata geçirmiş olacağız ”dedi.
Başkan Doğan ziyaret anısına müdür Mumcu’ya çini tabak takdim etti.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom