Pazar
Sisli
0°C | -4°C
Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
1°C | -5°C
Salı
Çok Bulutlu
1°C | -4°C
EMİB - Çağrı Merkezi

EMET DEVLET HASTANESİ İLE SAĞLIK OCAĞI ARASINDA YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Emet Dr. Fazıl Doğan devlet hastanesinden,Aile toplum sağlığı merkezimize inen arazide yeni yol açma çalışmaları başladı.

EMET DEVLET HASTANESİ İLE SAĞLIK OCAĞI ARASINDA YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI Haberler

Emet belediyesice başlanılan yol çalışması ile Akpınar,2 ve 3. Toki, Cevizdere konutları,termalkent bölgelerinde yaşayan vatandaşlarımızın Aile Toplum sağlığı merkezinden kısa yoldan hastanemize ulaşmalarının sağlanması hedefleniyor.
Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan ve AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner çalışmaları yerinde takip ederken,çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı ifade edildi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren başkanlar şu ifadelere yer verdiler;” Gerek Karayolları bölge müdürümüz sayın Turgay Çolak’ın ilçemizi ziyaretleri,gerekse bizlerin Bursada ziyaretimizde görüştüğümüz konuların başında gelen çevre yolumuza direk bağlantı ,hastane ve sağlık ocağı arası yol açımı çalışmalarımız başladı. İlçe girişinden itibaren konuşlandırılan Devlet hastanesi, Üniversite ve yeni yapılacak olan gençlik merkezine ulaşımda çalışmaları başlatılan yolumuz ile, özellikle Akpınar ve Hamam mahallemizin bir kısmı için ulaşım mesafesini kısaltmış olacağız. Sağlık kurumlarımız arası mesafe kısalırken,bu alanda yol açma, aslfaltlama çalışmaları yapılacak. Bu çalışmalarımıza araç ve ekipman konusunda katkılarından dolayı başta Karayolları bölge müdürlüğümüz olmak üzere,Emetbor işletme müdürlüğümüze, karayolları ilçe şefliğimiz yetkililerine teşekkür ediyoruz “dediler.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom