Cuma
Çok Bulutlu
2°C | -6°C
Cumartesi
Sisli
2°C | -3°C
Pazar
Sisli
1°C | -5°C
EMİB - Çağrı Merkezi

İLÇEMİZDEN AYRILACAK OLAN SAVCI VE HAKİMLERİMİZDEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN’A VEDA ZİYARETİ

İlçemizde görev sürelerini tamamlayarak,Ülkemizin başkan il ve ilçelerinde hizmet verme adına tayinleri çıkan savcı ve hakimlerimiz belediye başkanımız Hüseyin Doğan’a veda ziyaretinde bulundular. Emet Cumhuriyet başsavcımız sayın Gürsel Karslı, Hakim sayın Ayberk Gökçen ve hakime hanımefendi Esra Koz Pekcan veda ziyaretleri kapsamında belediye başkanımız Hüseyin Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

İLÇEMİZDEN AYRILACAK OLAN SAVCI VE HAKİMLERİMİZDEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN’A VEDA ZİYARETİ Haberler

Emet ilçemizde görev yaptıkları süre içersinde gerek ilçemizden gerekse ilçe halkımızdan memnuniyetlerini ifade eden adliye personelimiz, meslek hayatlarının Emet bölümünü asla unutmayacaklarını, burada edindikleri dostlukları ve çevreleri münasebetiyle ilçeye ziyaret içinde geleceklerini ifade ettiler. Heyet ziyaretlerinde belediye başkanımız Hüseyin Doğan’a çalışmalarında başarılar dilediler.
Belediye başkanımız Hüseyin Doğan’da görev sürelerince ilçemize verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine şükranlarını sunarken;” Gaziemetimizden memnun bir şekilde ayrılıyor olmanız bizim en büyük kazanmılarımızdandır. Bizler artık sizleride Emetimizin birer fahri hemşehrisi olarak görüyoruz. İlçemize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarken,yeni görev yerlerinizde de üstün başarılar, meslek ve kariyerinizde daha üst makamlarda sizleri görüp,buluşma temennilerimizi iletiyorum. “dedi.
Belediye başkanımız Hüseyin Doğan ilçemizden ayrılacak olan adliye personelimize Gazi Emetimizi daima hatırlamaları temennileriyle fincan takımları hediye etti.
Emet Adliyesinde 3 yıldır görev yapmakta olan Emet Cumhuriyet Savcımız sayın Gürsel Karslı Şanlıurfa’ya, Hakimimiz sayın Ayberk Gökçen Gaziantep Nizip ilçesine,hakimemiz hanımefendi Esra Koz Pekcan ise Adana hakimliğine atandı.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom