Cuma
Çok Bulutlu
1°C | -5°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
7°C | -9°C
Pazar
Az Bulutlu
6°C | -5°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BAYRAM COŞKUSUNU HEP BİRLİKTE YAŞADIK

9 günlük Ramazan bayramı tatili nedeniyle Emet ilçemiz oldukça hareketli bir bayram geçirdi.

BAYRAM COŞKUSUNU HEP BİRLİKTE YAŞADIK Haberler

9 günlük Ramazan bayramı tatili nedeniyle Emet ilçemiz oldukça hareketli bir bayram geçirdi. İlçe dışından gelen çok sayıda hemşehrimiz ile Emet cadde ve sokakları  dolup taşarken, bayram coşkusu hep birlikte yaşandı.

                Emet belediyemizce haftalar öncesi başlanan mezarlık,temizleme, şehiriçi reflüj çiçeklendirme, süs havuzları bakımları, bozulan kaldırım ve parke yenilemeleri ile bayrama hazırlık yapılırken, belediye itfayieside sıkça şehiriçi sulama ile şehrimizi misafirlerimize hazırladılar.

                Bayramın birinci günü Emet belediyemiz çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen bayramlaşma programına çok sayıda vatandaşımız,muhtarlar bürokrat ve siyasetçi katıldı. Emet kaymakamı Hasan Çiçek ve Belediye başkanımız Hüseyin Doğan ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma programıyla ilçede yaşayan,ilçe dışından gelen vatandaşlarımız, bürokratları,siyasiler,dernek ve oda başkanları ve halkla bir araya geldi.

                Belediyemizdeki bayramlaşma programının ardından İlçe jandarma komutanlığında askerlerimizle, İlçe emniyet müdürlüğümüzde polislerimizle bayram coşkusu paylaşıldı.Jandarmadaki programa İlçe jandarma komutan vekili Ahmet Adıyaman, İlçe Emniyet müdürlüğündeki bayramlaşmaya İlçe Emniyet müdür vekili Gökhan Yıldırım ev sahipliği yaptı.

                Asayiş açısından sakin bir bayram yaşanan Emet bir bayramıd aha birlik ve beraberlik içerisinde halkla  bütünleşerek geçirdi. Bayram süresince Emet belediyesi hamam ve banyoları ile Emet termal resort yüzme havuzları ve hamamı vatandaşlarımıza hizmet verdi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom