Cumartesi
Sisli
2°C | -3°C
Pazar
Sisli
1°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
1°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYEMİZDE BAHAR VE BAYRAM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Emet belediyemiz ekiplerince bahar aylarının gelmesi yanında yaklaşan bayram münasebetiyle de çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor

BELEDİYEMİZDE BAHAR VE BAYRAM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR Haberler

Belediye ekiplerimizce ilçe mezarlığında düzenleme, temizlik çalışmaları yanında,bozulan yol ve kaldırımları yenileme, reflüjlerde boyama, ağaçların kireçlenmesi,  reflüjlerde çim ve çiçek bakımlarıda yapılıyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan ilçede bahar temizliği yanı sıra yaklaşan Ramazan  bayramı münasebetiyle  ilçe içi çalışmalar ağırlık verildiğini beyanla;” GaziEmetimiz bizim gözbebeğimiz. Onu bahar aylarına ve bayrama hazırlama çalışmaları sürüyor. Ekiplerimizce peyzaj çalışmaları yanında, bozulan parke yollar ve kaldırımlardada  düzenleme çalışmaları yapılıyor. İlçede bulunan ağaçlarımız haşerelere karşı kireçle  boyanırken, reflüjlerde,süs havuzlarımızda bakım ve çevre düzenlemeleri yapılıyor. Gerek ramazan ayı içersinde gerekse bayramda ilçe halkımız ve dışarıdan gelen misafirlerimizin en sık uğrak yerlerinden olan ilçe mezarlığımızda ise ayrı bir çalışma düzenlendi. Bakım ve temizlikleri yapıldı.  Çalışmalarımız bayrama kadar devam ederken tertemiz,yeşil bir Emet ile bayramı karşılamaya hazırlanıyoruz “dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom