Cumartesi
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -1°C
Pazar
Çok Bulutlu
8°C | -2°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
11°C | -1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYEMİZDEN RAMAZAN MESAİSİ

Emet belediye ekiplerimizce ramazan hazırlıkları sürüyor.

BELEDİYEMİZDEN RAMAZAN MESAİSİ Haberler

Emet belediyemizce ramazan ayı münasebetiyle bir dizi çalışmalar yürütülüyor. Bahar aylarının gelmesi ile park,bahçe reflüj , düzenleme, ağaç bakım vb çalışmalar yürüten belediye ekipleri, ilçe mezarlık bakım çalışmalarınıda yapıyor.

                Ramazan ayında artık gelenek halini alan Emet iftar çadırı çalışmalarıda başladı. Emet kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfı,Emet belediyesi iş birliği ile her yıl  kurulan çadırda günlük 100 kadar vatandaşımız yararlanıyor.

                Ramazan ayında vatadaşlarımızın huzurlu ve rahat bir ramazan ayı eçirmeleri için gerekli çalışma ve tedbirlerin alındığını belirten Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan şunları söyledi;

                “ Çok şükür rabbmizeki yeni bir ramazan ayına daha ulaştık.Hemşehrilerimizin ramazan ayını huzurlu ve rahat bir şekilde geçirmeleri için belediyemizin tüm birimleri görevde. Ramazan aylarında sıkça ziyaret edilen mezarlıklarımızın bakım ve temizlikleri, iftar çadırı hazırlıkları,park bahçe bakımları,iftar topu,ramazan davulu vb.çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor.Yüce Allah Ramazan ayında tutacağımız oruçları,yapacağımız ibadetleri kabul etsin. Bu vesile ile bir kez daha kıymetli halkımızın mübarek Ramazan  aylarının hayırlı olması dileklerimi iletiyorum “dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom