Çarşamba
Sisli
4°C | -4°C
Perşembe
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -6°C
Cuma
Çok Bulutlu
0°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN; İŞİMİZİ ÖYLE GÜZEL YAPALIM'Kİ, HALKTA HAK’TA MEMNUN OLSUN

Emet Belediye başkanımız Hüseyin Doğan belediye personeli ile bir araya gelerek önemli mesajlar verdi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN; İŞİMİZİ ÖYLE GÜZEL YAPALIM'Kİ, HALKTA HAK’TA MEMNUN OLSUN Haberler

Emet Belediye başkanımız Hüseyin Doğan belediye personeli ile bir araya gelerek önemli mesajlar verdi. Belediyenin diğer kurumlardan farklı olarak beytül mal’a en fazla sahip çıkılması gereken kurum olduğunu beyanla çalışırken tüm Emete hizmet edildiğinin asla unutulmaması gerektiğini ifade etti.

 

31 Mart seçimlerinde Ak partiden Emet belediye başkanı seçilen Hüseyin Doğan bugün 65 yeni kadroya geçen işçi, 35 kadrolu işçi ve 23 memur toplamda 123 personelden oluşan belediye çalışanları ile bir araya geldi.Belediye çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen toplantıda personele hitap eden Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan, seçim sürecinin artık geride kaldığını, hep birlikte her birimde çalışan işçi veya memurun görevinin en iyisini yaparak Gazi Emet halkına hizmet vermek için çalışacaklarını ifade etti.

 

Emet belediye başkanımız konuşmasında şu ifadelere yer verdi;” Seçim süreci geride kaldı. Halkımızın teveccühü bizi bu göreve getirdi.Bu süreçte en çok her seçimde olduğu gibi,belediye işçilerimiz sıkıntı yaşadı. Bir yanda yeni aday diğer yanda mevcut başkan…Bir yerde görünse laf, diğer yerde görünse ayrı laf.Artık bu dedikodular bir tarafta kaldı.Seçimde yaşanlar artık geride kalmıştır.Bundan sonrası Emetimi'ze ve halkımıza,belediyemize zarar verir.Önümüze bakacağız. Bizler Emet belediyesi olarak topyekün bir fabrika gibiyiz. Eğer herhangi bir birimde, bir çalışanda aksama olursa, bir makinanın dişlileri gibi, arıza nedeniyle tüm makine aksamı aksayacaktır. Buna asla fırsat vermeyiz. Her arkadaşımız verilen görevleri en iyisini yapmak, evine çocuklarına helal lokma götürmek, Emet halkına hizmet etmek için mücadele etmelidir.Makamın ağırlığını, Emet halkının emaneti olduğu bilinci ile sizlerinde tüm haklarını savunur,ama çalışma konusunda'da taviz vermeden, her personelimizin görevini layıkıyla yapmasını bekleriz.

 

Memleket işi gönül işi. Hep birlikte çalışacak, Gazi Emetimizi isimine yaraşır hizmetleri hep birlikte yapacağız.Bizlerin kimsenin aşında,işinde evine götürdüğü ekmekte gözümüz yoktur,olamazda. Bizler belediyemizde kurumsallaşmayı sağlayarak, Emet halkımıza daha iyi ve kaliteli hizmeti verme derdinde olan insanlarız. Kapımız sizlere her zaman açık. Herkes Emet halkını temsil eden Emet belediyesi adına yakışır çalışır, halkımıza hizmet için mücadele ederse, Emetimi'ze çok güzel şeyler yaparız. İşimizi öyle güzel yapalım ki halkta hak’ta memnun ve bizlerden razı olsun“dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom