Cuma
Çok Bulutlu
1°C | -5°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
7°C | -9°C
Pazar
Az Bulutlu
6°C | -5°C
EMİB - Çağrı Merkezi

KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÇİÇEKTEN BELEDİYE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Emet Kaymakamı'mız Hasan Çiçek başkan Doğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÇİÇEKTEN BELEDİYE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Haberler

Kaymakamı'mız Sayın Hasan ÇİÇEK, İlçe Jandarma Komutanı Mukadder DEMİR, İlçe Emniyet Müdür Vekili Gökhan YILDIRIM ile birlikte Emet Belediye Başkanlığına seçilen Belediye Başkanımız Hüseyin DOĞAN’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

       31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Emet Belediye Başkanlığına seçilen Belediye Başkanımız Hüseyin DOĞAN, Kaymakamı'mız Hasan ÇİÇEK’ i ve beraberindeki heyeti, meclis üyeleri ile birlikte belediye hizmet binası önünde karşıladı.

        Belediye Başkanımız Hüseyin DOĞAN’ ı makamında ziyaret ederek tebrik eden ve başarılar dileyen Kaymakamı'mız Hasan ÇİÇEK, “ Göreviniz hayırlı olsun. Allah hayırlı hizmetler nasip etsin, muvaffakiyetler ve kolaylıklar diliyorum” Dedi.

        Ziyarette samimi ve içten bir sohbetle birlikte ilçemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

        Kaymakamı'mız Hasan ÇİÇEK,. “ Kaymakamlığımız, Belediyemiz ve diğer kurumlarımız arasında var olan uyum ve iş birliği bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da artarak devam edecektir. Vatandaşa en iyi hizmetin verilmesi ve sorunlarının çözümü noktasında devletin temsilcileri olarak her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isterim.” Dedi.

        Başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada nazik ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Hasan ÇİÇEK’e memnuniyetlerini dile getiren ve teşekkür eden Belediye Başkanımız Hüseyin DOĞAN, “ Sayın Kaymakamım, başta Kaymakamlığımız olmak üzere, diğer kurum ve kuruluşlarla da işbirliği yaparak, birçok ortak projeye imza atacağız. Emet’imizin yeni dönemde daha büyük hizmetlere kavuşması, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe olması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Almış olduğumuz sorumluluğun bilincindeyiz. Gelirlerimizi heba etmeyecek ve de ettirmeyeceğiz. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı olduğunu asla unutmayacak ve buna göre hareket edeceğiz. İnşâallah en kısa zamanda yatırımlarımızı sırası ile halkımızla, kurumlarımızla istişare ederek hizmete dönüştüreceğiz. ” Dedi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom