Salı
Çok Bulutlu
-1°C | -3°C
Çarşamba
Az Bulutlu
3°C | -5°C
Perşembe
Çok Bulutlu
2°C | -6°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA;” TÜM İŞÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Belediyemiz taşeron işçilere gıda ve giyim desteği üzerine başkan Koca’ya sürpriz bir teşekkür toplantısı düzenleyen işçiler,destekleri için teşekkür ettiler.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA;” TÜM İŞÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ” Haberler

Emet belediyemiz bünyesinde çalışan 66 taşeron işçi bugün belediye başkanımız Mustafa Koca ile bir araya geldi. Belediyenin taşeron işçilere gıda ve giyim desteği üzerine başkan Koca’ya sürpriz bir teşekkür toplantısı düzenleyen işçiler,destekleri için teşekkür ettiler. 
Belediye Başkanımız Mustafa Koca'nın kendilerine yapacağı gıda ve giyim haberleri ni alan işçiler, Belediye başkanımız Mustafa Koca'dan habersiz Belediye Düğün Salonun'da toplandılar. Belediye başkanımız Mustafa Koca bir bahane ile salona çağrıldı. Salona geldiğinde toplanan işçileri görünce oldukça şaşıran Belediye başkanımız Mustafa Koca, kendisine hediye edilen çiçek, açılan dev destek pankartı ve yapılan sürpriz toplantı için teşekkür etti.

“KADROLU VE YENİ KADROLU İŞÇİLER ARASINDAKİ FARKLAR GİDERİLMELİDİR”
Belediye Başkanımız Mustafa Koca, yaptığı konuşmada, ''10 yıldır her zaman önceliği işçi kardeşlerimizin maaş ödemelerine öncelik verdik. Her ay düzenli olarak maaşlarını hiç aksamadan almışlardır.Dışarda belediye borç batağında diyorlar,borlarını ödeyemiyor diyorlar. Öyle olsa her ay işçi kardeşlerimiz düzenli maaşlarını alabilirlermi? 10 yıldır görev aldığımız sürede işçimizin alınteri kurumanda maaşlarını ödemeyi ilke edindik.İnşallah, Rabbim müsade ederse bundan sonra da aynı şekilde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz”dedi.
Kadrolu işçiler ile taşerondan yeni kadroya geçen işçiler arasındaki maaş farklarının kendilerinide rahatsız ettiğini belirten belediye Başkanımız Mustafa Koca;” Emet Belediyesi olarak önceliğimiz her zaman çalışan personelimiz ve Emet halkımızın sorunları olmuştur. Kadrolu işçilerimiz ve taşeron işçilerimiz arasındaki taban ve tavan farkının giderilmesi için gereğini yapacağız. Sosyal belediyecliğin gereği işçilerimize gıda ve giyim destekleri sağmaka kadar, işçilerimizin lehine oalcka her gelişmeyi yakınen takip ediyoruz.Bu konuda yapılan çalışmalar tamamlanınca en kısa sürede gereğini yapmaya hazırız “dedi.

“HEPİMİZİ İÇİN HANGİSİ HAYIRLIYSA O OLSUN”
Elini taşın altına koyarak memleket için yola çıkan tüm adaylara hayırlı olsun dileklerini ileten başkan Koca;”Biz girilmedik hane bırakmadan, halkımızla iç içe çalışmaya devam edeceğiz .Bugün Emet belediyesinde çalışan kardeşlerimiz bize güzel bir sürpriz hazırladı. Güzellik bu işte. Biz nasıl Emet halkına hizmetkar oluyorsak, onlarında bir abisi, bir kardeşi olarak burada bulunuyor ve görevimizi yapıyoruz. İnşallah böyle güzel sürprizlerle, halkımızla ve çalışanlarımızla birlikte Emet'e güzel hizmetler yapmak nasip olur diyorum. Gerek işçi kardeşlerimizin, gerek Emet halkımızın, gerekse şahsımın hakkında hayırlısı ne ise o olsun diliyorum. İnşallah güzel bir seçim dönemi geçireceğiz. Ben buradan Emet için elini taşın altına koyan diğer aday arkadaşlarımada başarılar diliyorum'' diye konuştu

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom