Pazar
Sisli
0°C | -4°C
Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
1°C | -5°C
Salı
Çok Bulutlu
1°C | -4°C
EMİB - Çağrı Merkezi

EMET BELEDİYEMİZ UMUT OLDU

Çocukken geçirdiği çiçek hastalığı sebebiyle engelli kalan, ve en büyük hayali akülü bir araba olan vatandaşımıza Emet belediyemiz sahip çıktı.

EMET BELEDİYEMİZ UMUT OLDU Haberler

Yıllarca eve mahkum olan 56 yaşındaki vatandaşımızın talebine belediye başkanı Mustafa Koca duyarsız kalmadı.

Engelli vatandaşımız için temin edilen akülü araç belediye ekiplerince vatandaşımıza ulaştırıldı.Yakınları ve engelli vatandaşımız kendisine temin edilen akülü araçla artık daha rahat dolaşacabileceğini ve hayata daha sıkı sarılacağını ifade ederek belediye başkanımız Mustafa Koca’ya teşekkürlerini ilettiler.

Belediye başkanımız Mustafa Koca’da halkın kendilerine verdiği hakla yine kendi hayatlarını kolaylaştırma adına yanlarında olmaya çalıştıklarını ifade ederek;” Bu kardeşimiz ne ilk ne de son olack inşallah. İmkanlarımız dahilinde halkımızın her alanda yanlarında olmaya çalışıyoruz. Kışlık yakacak odun yardımları ulaştırma çalışmalarımız sırasında tarafımıza iletilen akülü aracı temin ederek, vatandaşımıza ulaştırdık. Onlar bizlere yüce Allahın bir emaneti. Onların hayır dualarını almaya çalışıyoruz.Her zaman dediğimiz gibi nerde bir ihtiyaç sahibi varsa, nerde ben kaldım diyen varsa çekinmeden belediyemize gelebilir “dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom