Salı
Parçalı Bulutlu
12°C | -2°C
Çarşamba
Az Bulutlu
11°C | -1°C
Perşembe
Hafif Yağmur
10°C | 0°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Belediye Başkanımız Mustafa Koca'nın 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

"İnsan hayatında en yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığ

Belediye Başkanımız Mustafa Koca'nın 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı Haberler

"İnsan hayatında en yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı bu günde tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum, Sadece 1 Mayıs'ta değil, her zaman işçilerimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Ülkemizin kalkınmasında, daha üretken hale gelmesinde emekçilerin alın teri ve emeğinin büyük bir katkısı bulunmaktadır.
Dünyanın her geçen gün hayranlıkla takip etmeye koyulduğu, kalkınmada büyük bir ivme yakaladığı, emekle harmanlanmış bu ülke, bugünden yarınlara yine en büyük sermaye olan emekle taşınacaktır. Bu emekle ortaya çıkan başarı ve gelişmişliğin en büyük sahibi ise yine bu ülkenin yaşayanları olacaktır.
Başta İş Sağlığı ve Güvenliği olmak üzere çalışanlarımızın yaşam standartları içerisindeki beklentilerine ve sendikal faaliyetlerine hep destek olduk. Bundan sonra da aynı yaklaşımla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 
En kutsal değer olan emeğin ve alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı bu günde, çalışanlarımızın ve başta ilçemiz işçileri olmak üzere tüm ülke işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günlerini en içten duygularımla kutlar, aileleri ile birlikte sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim"
Mustafa KOCA
EMET BELEDİYE BAŞKANI

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom