Cumartesi
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -1°C
Pazar
Çok Bulutlu
8°C | -2°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
11°C | -1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA; EMET E HİZMET İÇİN ADAY OLACAK HERKESİN ALLAH YOLLARINI AÇIK ETSİN

Kurtuluş gününde görevde olduğu 10 yıldaki yaptığı çalışmaları anlatan yakın zamanda başlanacak yeni projeerini anlatan Emet belediye başkanımız Mustafa Koca, önümüzdeki yerel seçimlerde Emete hizmet için yola çıkacak tüm adaylara şimddien teşekkür ederek;”Hizmet için yola çıkan herkesten Allah razı olsun “dedi.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA; EMET E HİZMET İÇİN ADAY OLACAK HERKESİN ALLAH YOLLARINI AÇIK ETSİN Haberler

Belediye Başkanımız Mustafa Koca  halka hitabında kurtuluş gününün kutlayarak  ilçemizin mili mücadele döneminde  şehit ve gazi olan vatandaşlarımızı minnetle dualarla andıklarını ifade ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi,

“ Sevgili Emetliler.10 yıldır memleketimize hizmet  etmek için mücadele ediyoruz. Bu süreç zarfında ilçe şehir giriş çıkışları düzenleme,yeni caddeler açıp ışıklandırma, memleketin  en ücra köşelerine parke ve kaldırım taşı döşemeleri, yeni su kaynakları bulma, gibi asli görevlerimizi yürütürken,yeni projelerimizleilçemizi geliştirmek için mücadele ettik.

                İşte araba hurdalığı hükümet meydanımızı halka açtık,şelale sosyal tesislerimiz ile memleketimiz yeni düğün salonu, piknik alanları,seyir terasları,parklar kazandı.Engelsiz yaşam parkı yanında  50 de fazla alanda çocuklarımız için parklar yaptık.niversite öğrencilerimiz içni kafeterya,şehir içi arça kalabalığını azaltma adına galericler sitemizi hizmete soktuk. Balık pazarımızla halkımıza sağlıklı ortamda balık tüketimlerini sağladık.

Hükümetimiz kanalıyla ilçemize kazandırılan her kamu hizmetinde belediye olarak öncülük ettik. Kyk yurdu,gençlik merkezi, yeni hastane,toplum sağlığı merkezi gibi hizmetler için  gerek arazilerimizi gerek imar çözümlerini ivedilikle gerçekleştirdik.

                Sevgili Emetliler,söz verdik. Her evde dağ suyu akacak. dedik. Hükümetimizin  destekleri ile işte Emet göletimiz yapılıyor. Bu biterken bizde Emet belediyesi olarak ilçemizin komple alt yapısını değiştiriyoruz. 3 yılıdır yaptığımız çalışmalar ile toplamda  65 milyona mal oalcka yeni içme suyu,kanalizasyın ve yağmur kanalları projelerimizi tamamladık. Hepsi bir ihaleye çıkacak ve Emetimiziin 100 yılık alt yapı sorunu kalmayacak.Sadece içme suyu hatlarımız ile Emete 134 bin m2 boru döşenecek.

                Ayrıca 32 apart 2 yüzme havuzu ve kafeterya yapımı için 3 yıldır yaptığımız istimlaklar tamamlandı.Projelerimiz hazır.Emetimize yeni apartlar kazandıracağız. Yeni otogar inşaatı başlayacak. 2 yılık çalışma ile Emetimizin  yer altı kynak rezervlerini bilimsel  kitap haline getirdik.

2016 yılı  ülkemiz için  tarihe kara bir leke olarak geçecek 15 Temmuz süreci yaşandı. Toplumumuzun her kesiminde milyonlarca insanımızı dünyada eşi görülmemiş bir dayanışma örneği göstererek ülkemize ve milli iradesine sahip çıktı. Bizlerde ilk günden itibaren belediyemizin tüm imkanları ile birlikte meydanlarda olduk. Demokrasi nöbetlerinde halkımızla birlikteydik. Meydanlara çıkan halkımıza hizmet verdik.Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2. bir emrine kadar, halkımızla birlikte meydanlardaydık.Nitekim bu meydanımızın adınıda meclis kararı ile 15 Temmuz demokrasi meydanı olarak tescilledik.Allah bizlere bir daha o günleri yaşatmasın. Her 15 Temuz yıldönümlerindede o günün unutulmaması adına halkımızla meydanlara çıkarak belediye olarak gerekli desteği verdik.

            Sevgili Emetliler,önümüzde yerle seçimler var.Ben şimdiden Emet için elini taşın altına sokmaya hazır,Emete hizmet için yola çıkmaya hazır tüm adaylarımız halkımız adına teşekkür ediyor,Allah razı olsun diyorum.En büyük hakem millettir. Ve milletimizin kararı her zaman ilk esastır.Zira en doğru kararı her zaman halkımız verir.“dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom