Cuma
Çok Bulutlu
1°C | -5°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
7°C | -9°C
Pazar
Az Bulutlu
6°C | -5°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA TÜRK MİLLETİNİN AHI HAİNLERİN YAKASINI BIRAKMAYACAK

Emet belediye başkanımız Mustafa Koca 15 Temmuzda halka hitap etti.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA TÜRK MİLLETİNİN AHI HAİNLERİN YAKASINI BIRAKMAYACAK Haberler

Emet Belediye Başkanımız Mustafa Koca, 2 yıl önce ülkemizi bölüp parçalamaya yönelik hain saldırıyı asla unutmadıklarını ve unutulmasına da asla müsaade etmeyeceklerini ifade etti.
Ülkemizin 15 Temmuzda yaşadıkları sonrası alkışı  hakkedenlere GaziEmet 15 temmuz demokrasi meydanından seslendiklerini belirten Emet Belediye Başkanımız Mustafa Koca“Öncelikle alkışları hak eden, milletin esaretine izin vermeyen demokrasimize, özgür irademize sahip çıkan başta Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız olmak üzere, yine başta Devlet Bahçeli olmak üzere tüm siyasi parti başkanlarımız, o gün tek vücut olup halkımızın yanında yer alan basınımız, şer odaklarına fırsat vermeyen halkın yanında yer alan emniyet ve jandarma güçlerimiz, ilk günden itibaren meydanlara koşan siz halkımız, rahmetle andığımız şehitlerimiz, şükranla andığımız gazilerimiz alkışları hak ediyorsunuz. Emet demokrasi meydanından dualarımızı, alkışlarımızı gönderiyoruz. Bu milletin içinden çıkan vatan hainlerini, kendilerini 1 dolara satan, askerimize, halkımıza kurşun sıkanlarda yuhalanmaya hak ediyor. Bu meydanlardan kendilerini lanetliyoruz. Peygamberimizin övgüsüne nail olmuş  aziz milletimizin ahı,laneti bu hainlerin yakasını asla bırakmayacaktır”dedi.

Emet Belediye Başkanımız Mustafa Koca,“Halkımızın üzerine gökten uçaklarla bomba, helikopterlerle mermi, yerden tanklarla ateş açan bu hainler halkımızın dünyada eşi benzeri görülmemiş direnişi ile karşılaştılar. Bu asil halk lidere itaat vaciptir diyerek Cumhurbaşkanımızın talimatı ile bayraklarını, çocuklarını kaparak meydanlara koştu. Oyunu bozdu, hainlere fırsat vermedi. Biz tüm köylerimiz ile birlikte Emet’liyiz. Biz birlikte Türkiye’yiz. Ekmeğimizi paylaşmasını biliriz. Ama bu ülkenin geleceğine, evlatlarımızın geleceğine, el uzatanlar olursa meydanları doldurur o elleri kırarız. Ülkemizi hainlerle asla bölüşmeyiz. Canımız pahasına ülkemizi korumasını biliriz. Bizler Cumhurbaşkanımızında  dediği gibi tek vatan, tek devlet, tek millet, tek bayrak için varız. Bu davamızı her zaman korur gerektiğinde şehit ve gazi veririz. Gaziemet halkıda o gün meydanları doldurarak ismine yakışanı yapmış, meydanları doldurmuştur.  Aziz şehitlerimizi birkez daha rahmetle anıyor,gazilerimize Alahtan şifalar diliyorum “dedi.

 

 

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom