Çarşamba
Sisli
4°C | -4°C
Perşembe
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -6°C
Cuma
Çok Bulutlu
0°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

EMET HALKI MEYDANLARA SIĞMADI

Emet Belediyesmizin geleneksel toplu iftar programı Emet 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

EMET HALKI MEYDANLARA SIĞMADI Haberler

Emet Belediyemizin geleneksel toplu iftar programı Emet 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Yaklaşık 3 bin 500 kişi Emet 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nı doldururken, Belediye Başkanımız 
Mustafa Koca'nın ev sahipliğinde Başkan Koca ve Emet kaymakamı Hasan Çiçek halkla biraraya geldi. Gleneksel toplu iftar programına Kaymakam Hasan Çiçek, Emniyet Müdürü Gökhan Yıldırım, Chp Kütahya Milletvekili adayı Dr. Fazıl Kasap,Chp Emet ilçe başkanı Fevzi Şen,Mhp İlçe başkanı Mustafa Mecit, daire müdürleri, oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanımız Mustafa Koca, İftar öncesi meydana toplanan halka 10 yıldır belediye tarafından yapılan icraatları anlattı.

Toplu iftar programında çocuklar alana kurulan oyun parkurlarında gönüllerince eğlendiler. Tiyatro oyuncusu 
Muhammet Emin Kutlu'nun şiirleri ve düzenlenen çeşitli yarışmalarla devam eden programda çocuklara hediye dağıtıldı.

Programda, İlahi sanatçısı Abdulkadir Uzun iftar yemeğine katılan vatandaşlara birbirinden güzel ilahiler söyledi.

Belediye Başkanımız Mustafa Koca, yaptığı açıklamada, "Ramazan Ayı, her şeyden önce birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı. Çünkü iftar birlik beraberliğin kaynaşma yeridir. Biz birlik ve beraberliğimizi oluşturmak için geleneksel hala getirdiğimiz, Emet Belediyesi iftar programının bu yıl 10. sunu düzenledik. Allah'a şükürler olsun bugün 3 binin üzerinde vatandaşımız çoluk çocuk buraya geldiler ve birlik beraberlik mesajı buradan verdik. Bu mesajı ülkemiz adına düşmana verdik daha doğrusu. Biz şunu biliyoruz. Birlik ve baraberlik içinde olduğumuz sürece hiç kimse bize bir şey yapamaz. Bizim bu topraklardan, bu güzel vatandan başka yaşayacak yerimiz yok" dedi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom