Pazar
Parçalı Bulutlu
8°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
9°C | -1°C
Salı
Yağışlı
4°C | 1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BU DÜKKANLAR KAYNARCAMIZA ÇOK YAKIŞACAK

Emet kaynarca hamamlarımız üzerinde belediyemizce yapımı gerçekleştirilen 4 adet dükkanlarımız yükselmeye başladı.

BU DÜKKANLAR KAYNARCAMIZA ÇOK YAKIŞACAK Haberler

Toplamda 239 m2 olan ve 4 adet dükkandan oluşan inşaatlarımızın, belediyemiz marangozhanesinde imal edilen ahşap duvarları bugün monte edildi. Bu sabah ekiplerimizce başlatılan hummalı bir çalışma ile ahşap duvarları monte edilen dükkanlarımız hızla yükseliyor.Çatı iskeleti hazır olan  dükkanlarımızın yarın çatı montajları, elektrik ve sıhhi tesisat çalışmaları  da başlayacak.

.    Çalışmaları yerinde inceleyen belediye başkanımız Mustafa Koca, 1’i restoran olmak üzere 4 adet ahşap dükkan yapımının bu ay içersinde tamamlanarak ihaleye çıkarılmasının hedeflendiğini belirtti.
    Belediye başkanımız Mustafa Koca;    “Dükkanlarımızın biri 149 m2 restoran olarak inşa edilirken,diğer dükkanlarımızın ikisi 25’er m2 biri ise 40 m2 olarak dizayn edildi.. Çalışmalarımız tamamlandığında Termal tesislerimiz ve hamamlarımıza uzanan caddede hoş bir restorantımız  ve hediyelik  eşya satış, pastane,vb. dükkanlarımız hizmete geçmiş olacak. Dükkanlarımızın kaynarca hamamı ile bir alakası olmayacak. Hamam yönüne bakan arka cepheleri kapalı olurken, altları da depo olarak kullanılacak. Tamamen kendi işçilerimiz ve  imkanlarımızla gerçekleştirilen çalışmalar ile ilçemize 4 adet daha yeni işyeri kazandırmış olacağız.Memleketimiz’e hayırlı olsun” dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom