Pazar
Parçalı Bulutlu
8°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
9°C | -1°C
Salı
Yağışlı
4°C | 1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

HERŞEY ONLARIN DUALARINI KAZANMAK İÇİN

Emet belediye başkanımız Mustafa Koca 18-24 Mart Yaşlılar haftası münasebetiyle yaşlı vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti.

HERŞEY ONLARIN DUALARINI KAZANMAK İÇİN Haberler

Yaşlı ve hasta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret eden belediye başkanımız Mustafa Koca yaşlı vatandaşların ellerini öpüp hayır dualarını alırken kendilerine belediyece hazırlatılan çini tabak,kupa bardak,tesbih, yazma gibi hediyeler verdi.

Ziyaretlerde vatandaşların belediyende talepleri olup olmadığını soran başkan Koca,onlarla sohbet ederek yaşlılar haftasını kutladı.

Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Emet belediye başkanımız Mustafa Koca şunları söyledi

“Ülkemizde her yıl 18–24 Mart tarihleri arası “Yaşlılara Saygı Haftası” olarak kutlanıyor.Ancak bizler Emet belediyesi olarak sosyal projelerimizden birisi olan “Emet belediyemiz ile yalnız değilsiniz” projemiz kapsamında son 3 yıldır sık sık yaşlı ve hasta vatandaşlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Yakacak,giyecek,gıda yardımı ihtiyacı olan yaşlılarımıza gerekli desteği sağlıyor, evlerinin bakım,onarım,boya vb. işlemlerinde de yardımcı oluyoruz. Onlarla sohbet ediyor,hayır dualarını alıyoruz. Onların bizlerden razı olması ve dualarını alabilmeyi en büyük kazanımlarımız arasında görüyoruz.

Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü vazifesi gören en değerli varlıklarımızdır. Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak için çalışmayı asli görevlerimiz arasında görüyoruz.

Unutmayalımki bir gün hepimiz yaşlanacağız.Allah hepimizi sağlıklı ve sevdiklerimizle beraber geçirebileceğimiz yaşlılık dönemleri nasip etsin.”dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom