Pazar
Sisli
0°C | -4°C
Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
1°C | -5°C
Salı
Çok Bulutlu
1°C | -4°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Hisarlık Tesislerimiz'de Yeni Çalışmalar

Belediyemizce geçen yıl hizmete açılan Hisarlık sosyal tesislerimizde çalışmalar devam ediyor. Açılmasına müteakip ilçe halkımızın yoğun ilgi gösterdiği Hisarlık şelale ve sosyal tesislerimzde çevre düzenlemesi, ağaç ve çim bakımları, şehir teras kamelyaları mangal yerleri v.b çalışmalarımız tamamlanırken, şelale restorantın üstü 360 derece camekanla kapatılacak.

Hisarlık Tesislerimiz'de Yeni Çalışmalar Haberler

HİSARLIK TESİSLERİMİZDE YENİ ÇALIŞMALAR
Belediyemizce geçen yıl hizmete açılan Hisarlık sosyal tesislerimizde çalışmalar devam ediyor.
Açılmasına müteakip ilçe halkımızın yoğun ilgi gösterdiği Hisarlık şelale ve sosyal tesislerimzde çevre düzenlemesi, ağaç ve çim bakımları, şehir teras kamelyaları mangal yerleri v.b çalışmalarımız tamamlanırken, şelale restorantın üstü 360 derece camekanla kapatılacak.

Hisarlık sosyal tesisleri içerisinde bulunan Şelale düğün salonumuz ve şelale restorantımız köprü ile birbirine bağlandığı ve düğün sahiplerinin düğünleri yanısıra düğün yemeklerinide salonda verebildikleri için en çok tercih edilen salonların başında geliyor. Şelale restorantımızın üst kısmıda tamamen camekanla kapatılarak kullanım alanı genişletilecek.

Şehir terasında yeni kamelyaların monte edildiği,tüm ağaç ve çimlerin,oyun parkurlarının bakımlarının tamamlandığı tesislerimiz yaza hazır.Geçen yıl hafta sonları olduğu kadar piknik için hafta içide halkımızın yoğun talep gösterdiği tesislerimizde bu yazda yapay şelalemizle halkımızın ışıl ışıl bir Emet'i seyretmeleri içinyoğun bir çalışma programı uygulanıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen belediye başkanımız Mustafa Koca;"Emet halkımız için gerek hisarlık tesislerimiz,gerekse Dr.fazıl bey parkı,engelsiz yaşam parkı,hükümet meydanı gibi sosyal yaşam alanlarını geliştirme çalışmalarımız sürüyor.Halkımızın hayata geçirdiğimiz projelere gösterdikleri ilgi, ne kadar isabetli kararlar verdiğimizin bir göstergesi. Emet halkımız aileleri ile birlikte şehir teraslarında ışıl ışıl bir Emet manzarası ile çay ve kahvelerini yudumlayabilirken, haftaiçi hafta sonu piknik için ilçe dışına gitmeye gerek kalmadan mangal yerleri hazır olan ve isterlerse yaya ulaşabilecekleri tesislerimizden yararlanabilecekler. Şehrimizin dört bir yanını belediye tesislerimizle donatarak Emet halkımızın hizmetine kazandırıyoruz. "dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom