Cumartesi
Sisli
2°C | -3°C
Pazar
Sisli
1°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
1°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

ESENTEPE GÜZEL TEPE OLUYOR

Emet belediyesmizce bu yıl Esentepe mahallesinde 4701 m2 parke taşı 665 m2 bordür döşeme çalışmaları yapılırken,çalışmaların devam ettiği ve tamamlandığında mahallede girilmeyen sokak bulunmayacağı ifade edildi.

ESENTEPE GÜZEL TEPE OLUYOR Haberler

Emet ilçesi Esentepe mahallesinde bu yıl yapılan kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmaları ile mahallede girilmeyen sokak bırakılmıyor.

Emet belediyesince bu yıl Esentepe mahallesinde 4701 m2 parke taşı 665 m2 bordür döşeme çalışmaları yapılırken,çalışmaların devam ettiği ve tamamlandığında mahallede girilmeyen sokak bulunmayacağı ifade edildi.

İlçede en ücra köşelere kadar vatandaşa kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmalarına her yıl belirlenen program dahilinde devam ettiklerini ifade eden belediye başkanımız Mustafa Koca şunları söyledi;

“Esentepe mahallemiz, toki konutları yeni yapılaşmalar, eski sanayi, yeni sanayi kooperatifimiz gibi çalışmalar nedeniyle her geçen gün büyüyen mahallelerimizden birisi. Daha önce kuşluk kayası, hastane altı gibi kenar sokaklarımızdada çalışmalar yaparak en ücra köşedeki vatandaşlarımıza belediye hizmetlerimizi götürmüştük. Bu yılda ağırlık olarak esentepe mahallemizde çalışmalar yapıldı. Yıl içinde yaklaşık 20 bin metre kare parke taşı döşeme çalışması yapıldı. 5000 m2 de bordür döşendi. Esentepe mahallemizde ise 4700 m2 parke taşı, 665 m2 bordür tşaı döşemesi gerçekleştirldi. Bu mhallemizde az bir çalışma alanı kaldı. Bunlarda tamamlanarak bu mahallemizde girilmemiş sokağımızı bırakmayacağız.. 4 Toki konutlarımızında bu mevkide yapılması , yapılan parke ve bordür çalışmalarımıza sosyal tesislerde ekleyerek Esentepeyi Güzeltepe yapma çalışmalarımıza devam edeceğiz “dedi.

Belediye Başkanımız Mustafa Koca ayrıca Akpınar mahallesinde de kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmalarının devam ettiğini belirtirken;” Cevizdere toplu konutlarımızın bulunduğu mevkidede yaklaşık 10 bin m2 alanda parke taşı döşeme ve bordürleme çalışmalarımız başladı. Kış gelmeden ana caddelerde çalışmaları tamamlamayı hedefliyoruz.”dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom