Çarşamba
Parçalı Bulutlu
10°C | 0°C
Perşembe
Karla Karışık Yağmur
5°C | 2°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
4°C | -4°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA;” AMACIMIZ GÖNÜLLERİ KAZANMAK”

Emet belediyemizce sosyal projeler kapsamında ev ziyaretleri devam ediyor.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA;” AMACIMIZ GÖNÜLLERİ KAZANMAK” Haberler

Belediyemizin “Emet belediyemiz ile yalnız değilsiniz “ projesi kapsamında yaşlı vatandaşlarımız, özel çocuklarımıza ziyaretler yapılıyor.

Belediye başkanımız Mustafa Koca ve proje ekipleri,ev ev dolaşarak hem hayır duası alıyor,hemde ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.

Belediye başkanımız Koca, belediye olarak sürdürdükleri sosyal projelerin halk tarafından da benimsendiğini belirterek ;” Emet belediyesi olarak daima halkımızın yanlarında olduğumuzu göstermek adına devam ettiğimiz ziyaretlerimizden halkımızın memnuniyetini gözlemliyoruz. Yaşlı vatandaşlarımızın hayır dualarını alıp,ihtiyaçlarını yerinde öğrenirken,özel çocuklarımız için umut olmaya çalışıyoruz “dedi.

Belediyemizin asli hizmetleri ve geliştirdikleri projelerin takibi yanında halkla bir araya gelmeye mesai gözetmeksizin devam ettiklerini belirten Belediye başkanımız Koca;” İlçemizin komple alt yapısı olan yağmur kanalları, su hatları,kanalizasyon proje çalışmalarında sona geliyoruz.Emet göletimiz Allahın izni ile devam ediyor. Emette her evimizde dağ suyumuz akacak. Apart projelerimiz çizildi, yakında başlayacağız. Bir yandan ilçemizi gelecek 100 yılını inşa edecek projeler geliştirirken,diğer yandan Cumhurbaşkanımızın da talimatları gereği halkımızın gönüllerine dokunmaya devam ediyoruz. Özellikle yaşlı vatandaşlarımızın hayır dualarını almak bizler için çok önemli.Özel çocuklarımızın mutlulukları için imkanlarımız dahilinde çaba gösteriyoruz. Ve onları mutlu görmek ise bizleri dahada mutlu ediyor”dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom