Çarşamba
Parçalı Bulutlu
10°C | 0°C
Perşembe
Karla Karışık Yağmur
5°C | 2°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
4°C | -4°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Kaynarca Mahallemize Yeni Dükkanlar

Emet Kaynarca hamamları üzerinde bulunan belediyemize ait 12 odalı oteli restore edip üst kısmında ise ahşaptan dükkanlar yapılması projelendiriliyor.

Kaynarca Mahallemize Yeni Dükkanlar Haberler

             Havaların ısınmaya başladığı günlerde Dr. Fazıl bey parkı, şehir içi durakların boyanması, oyun parklarının kumlama ve bakımları,reklam bilboardları, ara sokak kaldırım ve parke çalışmaları gibi faaliyeterle bahara hızlı giren Emet belediyemizKaynarca hamamı mevkiindede bir dizi çalışma yapmaya  başlıyor.

            Emet Kaynarca hamamları üzerinde bulunan belediyemize ait 12 odalı oteli restore edip hizmete sunulması planlanırken, hamamın Kaynarca camiinde bakan üst kısmında ise ahşaptan  dükkanlar yapılması projelendiriliyor.

            Hamam önünde garaj olarak kullanılan bölüm üzerinden fiskiyeli havuz arasına yapılması planlanan  ahşap dükkanların turizm alanında değerlendirilmesi adına restorant,cafe gibi hizmetler sunabilecek şekilde tasarlanacağı belirtiliyor.

            Konu ile ilgili bilgi veren belediye başkanımız Mustafa Koca;”Önümüzdeki dönem belediye olarak termal yatırımlarımıza öncelik vermeyi hedeflediğimzi daha öncede ifade etmiştik. Belediye olarak apart ve yüzme havuzları projemiz için istimlak çalışmalarımız  devam ediyor.istimlaklar tamamlandığın da ilçemizin turizm ve turistlerden daha etkin faydalanmana sağlayacağına inandığımız apart otellerimizi inşa edeceğiz.Bu çalışmalar devam ederken kaynarca hamamızın üzerinde bulunan ve atıl durumda bulunan 12 odalı otelimizi restore edip hizmete açmayı planlıyoruz.Ayrıca kaynarca  süs havuzumuzun bulunduğu mevkiye ahşap dükkanlar yaparak bu mevkimizin ticari anlamda daha fazla canlanmasını sağlayacağız. “dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom