Cuma
Çok Bulutlu
1°C | -5°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
7°C | -9°C
Pazar
Az Bulutlu
6°C | -5°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Yardımlar Yerine Ulaştı

Emet belediyemizce Suriyeli Türkmenlere gönderilmek üzere açılan kampanya ile toplanan kuru erzaklar teslim edildi

Yardımlar Yerine Ulaştı Haberler

Emet belediyemizce Suriyeli Türkmenlere gönderilmek üzere açılan kampanya ile toplanan kuru erzaklar belediyemiz personelince Suriyede bulunan Halep Türkmenlerine ve Bayır bucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere teslim edildi.

Belediyemiz personelleri nezaretinde götürülen yardımlar  Hatay Kızılayı ve yardım gönüllüleri olan Gaziantep İmkander yetkililerinden M.Sait GÖKDERE tarafından   teslim alınarak cilvegözü kapısından  Halep içlerine kadar gönderildi.

Emet ilçe merkezi ve köylerinde toplanan başta un, kuru bakliyat,bebek maması vb. erzaklar belediye önünde yapılan dualarla Suriyeli Türkmenlere ulaştırılmak üzere belediyemiz  hizmet binası önünden dualarla Hatay’a gönderilmişti.

Yardımlarımız görevli personellerimiz eşliğinde tır ile Hatay’a gönderilerek Hatay Kızılay şubesi vasıtası ile Suriye'de Türkmenlere ulaştırıldı.Hayat kızılayı ve imkander yetkilileri yardımlar için başta belediye başkanımız Mustafa Koca,başkan yardımcımız Şükriye Özdilekler olmak üzere tüm Emet halkına teşekkürlerini ilettiler.

 

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom