Cuma
Çok Bulutlu
1°C | -5°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
7°C | -9°C
Pazar
Az Bulutlu
6°C | -5°C
EMİB - Çağrı Merkezi

“Emet Belediyemizle Yalnız Değilsiniz” Projemize Destek

Emet belediyemiz sosyal projelerinden biri olan “Emet belediyemiz ile yalnız değilsiniz “ projemize hayırsever vatadaşlarımızın destekleri sürüyor. Daha önce Afyonlu bir hayırsever vatandaşımız tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere gönderilen 40 adet ortopedik yataktan sonrabir başka hayırsever vatandaşımızca da belediyemize sünger yatak ve halılar gönderildi

“Emet Belediyemizle Yalnız Değilsiniz” Projemize Destek

Emet Belediye Başkanımız Mustafa Koca ve proje ekiplerimizce merkez ve köylerimizde ikamet eden engelli vatandaşlarımız,hasta ve yaşlı vatandaşlarımız basında ve sosyal medyada sıkça haberlere konu oluyor. Belediyemizin proje çalışmalarını takip eden hayırsever vatandaşalrımız ise ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere desteklerine devam ediyorlar.

Emet Belediye Başkanımız Mustafa Koca, "Bizler toplum olarak dayanışmayı seven insanlarız.Belediyemizin projesini basından ve sosyal medayadan takip eden hayırseverlerimiz, bizlerede destek veriyorlar. Yani Emet Belediyesi olarak yalnız değilsiniz derken, bizlerinde yalnız olmadığını görüyoruz. Hayırsever vatandaşlarımız, belediyemiz aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyor.Bizlerde üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğimiz gibi, bu tür yardımları da kısa sürede yerlerine ulaştıracağız. Hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum" dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom