Cumartesi
Sisli
8°C | -8°C
Pazar
Sisli
6°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
5°C | -1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Emet Heyetin'den Kocaeli Çıkartması

Yaklaşık 2 yıldır Emet ilçesinde ticari faaliyetlerde bulunan ve 87 adet sanayi dükkanları yapım işini üstlenen firma sahibi Gebzeli siyasetçi ve işadamı Mehmet Zeki Gedikoğlu, bu sefer Emet heyetini Gebze'de misafir etti.

Emet Heyetin'den Kocaeli Çıkartması

Emet Belediye Başkanımız Mustafa Koca,Esnaf odası başkanı Abdullah Ünal, Şoförler odası başkanı Ahmet Kaymak, Ziraat odası başkanı Sami Yüksel,ilçemiz iş adamları  Esnaf odası organziasyonu ile 2 gün Kocaeli ve Gebzede çeştili ziyaretler gerçekleştirdiler.

            Ziyaret kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Polisan holding yönetim kurulu başkanı Necmettin Bitlis, Medical Park Gebze  şube Erol Turan, Sarkuysan AŞ. Sabri Atilla Kocaeli Gebze Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Marmara Bölge Koordinatörü Hüseyin Taşan ziyaret ettiler.

            Ziyaretlerde Emet ilçemizin mevcut potansiyeli, sanayi alanında fırsatları, yatırım düşünen firmalara sağlanacak kolaylıklar ve etkin bir tanıtımı  gerçekleştirilirken ilçemizede davet edildiler. Belediye başkanımız Mustafa Koca ve Emet Esnaf odası başkanı Abdullah Ünal tarafından Emet adına çini tabak ve fincan takımlarının hediye edildiği başkan ve firma sahiplerinden ilçeyi ziyaret sözleri alındı.

            Emet belediye başkanımız Mustafa Koca ziyaretlerin odlukça faydalı geçtiğini belirterek, Emet heyetine ev sahiplği yapan işadamı Zeki Gedikoğlu’na teşekkür etti.; Emet esnaf odası başkanı Abdullah Ünal’da ziyarete katılan işadamlarımızın üretim tesisleriniy akından gördüklerini ifade ederek;” Hem yatırımcılara bölgemizin zenginliklerini tanıtma,hemde ilçemizde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren esnaflarımızın ufuklarını geliştirme adına üretim yerlerini görme imkanı sağlamış olduk. Oldukça verimli gçen bu tür gezilerimizin devam ettirmeyi planlıyoruz. Em-Mar A.Ş ve Gedikoğulu Çözüm ortaklığı yöneticisi fahri hemşehrimiz sayın Gedikoğlu'na esnaflarımız adına teşekkür ediyorum “dedi.

            Zeki Gedikoğlu’da Emet heyetini Kocaeli ve Gebzede ağırlamaktan son derece memnun olduklarını ifade ederek;” Bir Emetli gibi, ilçemizin mevcut kaynaklarının en etkin biçimde kullanılması,üretimin artması,yatırımcılar için cazibe merkezi haline gelmesi için çalışmayı kendimize görev kabul ediyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde Emetimiz adına özlenen gelişmeleri hep birlikte izleyeceğiz. Gezimize katılan başta belediye başkanımız Mustafa Koca, Esnaf odası başkanımız Abdullah Ünal,Ziraat odası başkanımız Sami Yüksel ve Şoförler odası başkanımız Ahmet Kaymak olmak üzere tüm esnaf  ve stk başkanalarımıza teşekkür ediyorum “dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom