Pazar
Parçalı Bulutlu
8°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
9°C | -1°C
Salı
Yağışlı
4°C | 1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Emet Belediyemizce 300 Kişi 400 Bin TL Borç Yapılandırıldı

Emet Belediyemizce su,emlak,katı atık,çevre temizlik vergisi gibi borcu olan yaklaşık 300 civarında vatandaşların borçlarını yapılandırdıklarını belirtti.

Emet Belediyemizce  300 Kişi 400 Bin TL Borç Yapılandırıldı

   Emet Belediyemizce 6736 sayılı kanun kapsamında, 30 Haziran 2016 tarihinden önceki alacaklarında yapılandırma çalışmaları kapsamında vatandaşlar 25 Kasım 2016 tarihine kadar borçlarını yapılandırmıştı.

            Belediye başkanımız  Mustafa Koca,Emet Belediyemiz su,emlak,katı atık,çevre temizlik vergisi gibi borcu olan yaklaşık 300 civarında vatandaşların borçlarını yapılandırdıklarını belirtti.

Belediye Başkanımız Mustafa Koca  6736 sayılı yasaya istinaden beyana dayalı olan vergilerin yeniden yapılandırılması çalışmalarında 300 kadar vatandaşın toplamda Emet belediyesine olan 400 bin tl borçlarını yapılandırdıklarını ifade etti. Yetkililerde  kanun kapsamında 2 taksit üst üste ödeme yapmayan vatandaşların yapılandırmaların bozulduğunu hatırlatarak,vatandaşların haklarını kaybetmemeleri adına taksitlerin düzenli ödenmesi gerektiğini hatırlattılar.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom