Çarşamba
Sisli
4°C | -4°C
Perşembe
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -6°C
Cuma
Çok Bulutlu
0°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Rektör Gören'e Ziyaret Gündem E.M.Y.O

Emet Belediye başkanımız Mustafa Koca ,belediye başkan yardımcımız Şükriye Özdikler Bazı birim müdürlerimiz ile Emet Meslek Yüksek okulu müdürümüz Hasan Bircandan oluşan heyet Dumlupınar Üniversitesinde rektör ve rektörlük yetkilileri ile bir araya geldi.

Rektör Gören'e Ziyaret Gündem E.M.Y.O Haberler

       

            Belediye başkanımız Mustafa Koca başkanlığında rektörümüz Prof.Dr. Remzi Gören ve Genel sekreter İsmail Bayram ile bir araya gelen heyet yeni protokol hazırlanması knousund afikir alışverişi yaparken, senatoca onaylanan iki yeni bölümün durumu, kampus içi çevre düzenlemeleri,bir dizi ortak çalışmalar yapılması konusunda görüşüp mutabakata vardılar.

            EMYO yerleşkesine yapılan üniversite kafeteryası ve okulun rektörlüğe devri ile ilgili Ankara nezdinde temaslarda bulunan Emet belediyesi gelişmeleri  ve izlenecek metotları rektör Gören ve yetkililere aktardı.Oldukça olumlu geçen görüşmelerde  kafeterya çevre düzenlemesi, açılışı vb. konularında da ortak kararlar alındı.

Emet belediye başkanımız Mustafa Koca Emet ilçesininde okulun tarihsle gelişmini aktararak;” Emet halkı için Emet meslek yüksek okulu gözbebeklerinden biri.Bizlerde yerel yönetimler olarak üzerimize düşeni her zaman yapıyoruz.Bundan sonrada yapmaya hazırız. Okulumuz ve öğrencilerimiz için her türlü araç,gereç,sosyal etkinlik gibi destekler verirken öğrencilerimize ve okulumuza yakışır bir kafeteryayıda Emet belediyesi olarak yaptık.Öğrencilerimizi ilçemizin birer kültür elçisi olarak görüyor,daha rahat ortamlarda eğitimlerini tamamlamaları adına üzerimize düşeni yapıyoruz”dedi.

            Rektör Remzi Gören,öğrencilerin ve öğrenci ailelerin ilçelerin sosyal gelişmişliği kadar okullarının fiziki yapılarınında kayıt kararı vermelerinde etkili olduğunu ifade ederek Emet belediyesine öğrenciler için yapılan kafeterya için teşekkür etti.Gören, okulun ve kafeteryanın  öğrencilerin ve Emet halkının olduğunu belirterek; kafeteryanın hafta sonlarında ve okulun kapalı olduğu zamanlarda Emet halkının da başta düğün salonu olarak  kullanımı hizmetine sunulmasının da mümkün olduğunu sözlerine ekledi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom