Cumartesi
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -1°C
Pazar
Çok Bulutlu
8°C | -2°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
11°C | -1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Bir ses bir nefes “projemiz Devam ediyor

Bir ses bir nefes “projemiz Devam ediyor

Emet belediyemiz sosyal projelerinden birisi olan “Bir ses bir nefes “projesi kapsamında ilçede bulunan yalnız vatandaşlar ve hasta vatandaşlar evlerinde ziyaret edilerek ihtiyaçları giderilmesine devam ediliyor.

Soğuk kış günlerinde hasta ve evde bakıma muhtaç vatandaşların kapıları belediye tarafından çalınıyor.
Emet belediye başkanımız Mustafa Koca’nın bizzat katıldığı çalışmalar kapsamında yalnız yaşayan yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar evlerinde ziyaret edilerek başta gıda ve yakacak olmak üzere ihtiyaçları karşılanıyor. 
Bu amaçla bugünde belediye başkanımız Mustafa Koca ve ekiplerimiz ilçemizde yaşlı vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiler.

Belediye başkanımız Mustafa Koca, vatandaşların ihtiyaç duyduğu tüm eksikliklerin giderilmesi yönünde Belediye Birimlerine talimat veriyor.
Emet belediyesi olarak her zaman yaşlı ve bakıma muhtaç insanların yanında olduklarını belirten Başkan Koca,, “Yaşlı vatandaşalarımızı bizzat evlerinde ziyaret ederek hal hatır oruyor,sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyoruz. Onların sorunlarını dinlemek, sorunlarına çözüm üretmek, muhabbet etmek bizleri mutlu ediyor. Yaptığımız ziyaretlerden mutlu olduklarını gördüğümüz büyüklerimizin hayır dualarını almak bizim için kazanımların en büyüğüdür” dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom