Salı
Parçalı Bulutlu
12°C | -2°C
Çarşamba
Az Bulutlu
11°C | -1°C
Perşembe
Hafif Yağmur
10°C | 0°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Diyanet Sen den Belediyemize Ziyaret

Diyanet Sen Kütahya şube başkanı Nazif Kocaçoban ve yönetim kurulu üyeleri ile Emet Diyanet Sen şube başkanı Hasan Kurnaz belediye başkanımız Mustafa Koca’yı makamında ziyaret etti.

Diyanet Sen den Belediyemize Ziyaret

Diyanet sen il temsilciliği olarak tüm ilçelere bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten il başkanı Kocaçoban bu kapsamda bugün Emet ilçesinde bulunduklarını belirtti.

Belediye başkanımız Mustafa Koca’ya Emet ilçesinde camiler ve Kur’an Kursları,Hafızlık okuluna yaptığı yardım ve destekler için teşekkür eden Kocaçoban;”Diyanet sen il başkanlığı olarak tüm ilçelerimizi ve ilçe temsilciliklerimizi ziyaret ediyoruz.Bu amaçlada bugün Emet ilçemize geldik. Belediye başkanımız Mustafa Koca’n camilerimiz, Kur’an kurslarımı ve Emet hafızlık okulumuza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunmak için ziyaret ettik. Sağolsunlar, yerel yönetim olarak bu konuda ilgi ve desteklerini esirgemiyorlar. Bizlerede düşen bir vazife olursa seve seve yapmaya hazır olduğumuzu kendilerine ifade ettik” dedi.

Belediye başkanımız Mustafa Koca’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;” Emet belediyesi olarak ilçemizde ki Camilerimiz, Kur’an kurslarımız başta olmak üzere dini eğitim ve hizmet veren her kurum,kuruluş ve sivil toplum örgütümüze destek vermeyi görevimizi kabul ediyoruz. Başkanımız Kocaçoban ve heyetimize nazik ziyaretleri için teşekkür edyorum. Emet belediyesi olarka ilçemizde dini hizmet noktasında hizmet veren her kişi ve kurumun yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz “dedi.Kocaya plaket takdim etti.

Ziyaret sonrası Diyanet Sen şube başkanı Nazif Kocaçoban verdiği destekler ve günün anısına belediye başkanımız Mustafa Kocaya plaket takdim ettiler.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom