Çarşamba
Sisli
4°C | -4°C
Perşembe
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -6°C
Cuma
Çok Bulutlu
0°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA;”GÜÇLÜ DEVLETİMİZ VE ETKİN SİYASİ İRADEMİZLE TERÖR YOK OLACAKTIR”

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA KOCA;”GÜÇLÜ DEVLETİMİZ VE ETKİN SİYASİ İRADEMİZLE TERÖR YOK OLACAKTIR”

3 Eylül ilçemizin düşman işgalindne kurtuluşunun 94. yıldönümünde konuşan belediye başkanımız Mustafa Koca; dış güçlerin ülkemiz üzerine  oynadıkları oyunların dün olduğu gibi bugünde devam ettiğini belirterek;"Dün Cevizderesin de,Dumlupınar'da ,Çanakkalede az sonra şehit olacağını bile bile ölüme giden ecdadımızın torunları bugün söz konusu vatan olduğunda biran bile tereddüt etmeden tankların önüne yattı. Helikopterden açılan mermilerin bombaların hedeflerinden kaçmadı. Asil milletimiz toplumun herkesiminden insanıyla vatan ve bayrak deyince derhal biraraya gelerek, tüm dünyaya kendilerini yıkamayacakları mesajını verdi. PKK olsun, Fetö terör örgütü olsun, ülkemizle ilgili emellerine ulaşamayacaklarını gören sağlam tokat yediler.Güçlü devletimiz ve etkin siyasi irademizin kararlılığı ile inşallah terör belası sona erecek."dedi.

Belediye Başkanımız Mustafa  Koca göreve geldikleri günden bu yana halk için yapılan Hisarlık tesisleri, hükümet meydanı,üniversite kafeteryası, galericiler sitesi,engelsiz yaşam parkı, vb çalışmalarından bahsederken;" Bugünde halkımıza söz verdiğimiz gibi evlerinden sağlıklı ve temiz dağ suyu akması adına hazırlanan projemiz Emet göleti ihaleye çıkıyor. Geçmişten bugüne göletimizin yapımında destek veren Orman ve Su işleri bakanımız sayın Veysel Eroğlu'na, Kütahya Milletvekillerimiz  sayın Vural Kavuncu,sayınŞükrü Nazlı,sayın İshak Gazel,sayınAhmet Tan,sayınHasan Fehmi Kınay,sayın Soner Aksoy'a,DSİ il,bölge ve genel müdürlüğümüze halkımız adına teşekkür ediyorum. Emet’te arsenikli u belası inşallah son bulacak. 27 Eylülde ihalesi yapılacak ve 400 günde bitecek olan Emet göleti ile su sorunumuz trihe gömülecek.Artık önümüzdeki dönemde  termale ağırlık verileceğini buradan ifade etmek istiyorum. Yüzme havuzları ve yeni apart yapımlarını içeren  projemizi inşallah yeni yılla birlikte hayat geçireceğiz. "dedi.

3 Eylül'de geleneksel hale getirilen toplu sünnet ve kulak delme şöleni ile sosyal belediyecilik görevlerini yerine getirdiklerini belirten belediye başkanımız Mustafa  Koca;"Emet belediyesi olarak vatandaşlarımızın doğumlarından  ölümlerine kadar yaşamlarının her anında çeşitli organizasyonlarla yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz. Bundan sonrada aynı  duyarlılıkla halkımızın yanında yer almaya devam edeceğiz.3 Eylül etkinliklerine desteklerinden dolayı Bursa Yıldırım belediyesi belediye başkanı İsmail Hakkı Edebaliye, Bursa Hayat hastanesi sahibi Ahmet Özkul ve idari müdürü İbrahim Özkul'a sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom