Cumartesi
Sisli
2°C | -3°C
Pazar
Sisli
1°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
1°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

Güncel | Belediyemizden Öğrencimize Destek!

Başarılı Öğrencimize Belediyemiz Destek Verecek!

Güncel | Belediyemizden Öğrencimize Destek! Haberler

Emet Gürpınar köyünden Ayşe Altındal azmin elinden hiçbir şeyin kurtulamayacağını ve okumanın yaşının olmayacağını 30 yaşından sonra üniversite kazanarak gösterdi.

İlkokulu Gürpınar ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra eğitimine 14 yıl ara veren 1984doğumlu Ayşe Altındal,önce dışarıdan Ortaokulu daha sonra ise yine dışarıdan Liseyi bitirdi.

Son yapılan ÖSYM sınavlarında Ankara Üniversitesi İletişim fakültesi Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü kazanan Altındal öğrenimine Ankara’da devam edeceğini söyledi.

Altındal uzun süre ara verdikten sonra tekrar okumaya başlamasında ilk zaman çok zorlandığını ifade ederken hiçbir dershane ve kursada katılmadığını kendi çalışmaları ile bunu başardığını belirterek,Altındal;” Yıllar sonra hedefime ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. İnsanın inandıktan ve çalıştıktan sonra başaramayacağı bir şey yoktur.Şu an çok mutluyum.Eğitimini tamamlamak istiyorum “dedi.

Emet belediye başkanımız Mustafa Koca’da azmi ile ilçemizdeki öğrencilerimize örnek olmasını diledikleri Altındal’a belediye olarak gerekli eğitim desteğini vereceklerini beyanla;”Bu kardeşimizin azmi karşısında saygı duyuyoruz.Kendileri belediyemizede başvurarak eğitim hayatlarında destek talep etmişlerdir. Belediyemizin imkanlaır dahilind ekendisinie gerkeli destek sağlanacaktır.İnanıyoruz ki Ayşe hanım fakülteylede kalmayacka eğitim hayatını devam ettirecektir.Bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diliyorum.”dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom