Cumartesi
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -1°C
Pazar
Çok Bulutlu
8°C | -2°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
11°C | -1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

42.Kütahya Fuarında Emet Rüzgarı

Yerel üreticilerimiz ve ilçeizin tanıtımlarının yer aldığı standımız halkın büyük ilgisini çekiyor.

42.Kütahya Fuarında Emet Rüzgarı

KÜTAHYA FUARINDA EMET RÜZGARI

Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali ‘Demokrasi ve Özgürlük’ Etkinlikleri 42'inci kez kapılarını açarken Emet belediyemizce açılan Emet standı büyük ilgi görüyor.

Kütahya Belediyesi fuar alanında düzenlenen açılış törenine, Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Emniyet Müdür vekili Hasan Çevik, Macaristan Fahri Konsolosu Kütahyalı İşadamı İsmet Güral, ilçe belediye başkanları, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Kütahya geleneksel el sanatları ve tantım fuarının 42. sine belediyemizce açılan tanıtım standımız damga vurdu. Yerel üreticilerimiz ve ilçemizin yer altı ve yerüstü zenginliklerinin tanıtımlarının yer aldığı standımız halkın büyük ilgisini çekiyor. Emet pidesi,Emet kebabı, Emet tarhanası,yerli bal üreticilerimizin ürünleri, Emetli bayanlarımızın el sanatları ürünü giyimler stantta yerini alırken Fuarın en çok ziyaret edilen stantları arasında yerini aldı.Belediyemizce geniş bir ekibimizin yerli üreticilerimizle iş birliği açtığı stantta kaplıcalarımızında etkin bir tanıtımı yapılıyor. Kütahya valimiz sayın Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya belediye başkanımız sayın Kamil Saraçoğlu standımızı gezerek, etkin tanıtım ve fuara verilen destek için belediye başkanımız Mustafa Koca ve belediyemiz ekiplerine teşekkürlerini ilettiler.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom