Pazar
Sisli
0°C | -4°C
Pazartesi
Hafif Kar Yağışlı
1°C | -5°C
Salı
Çok Bulutlu
1°C | -4°C
EMİB - Çağrı Merkezi

SAĞLIKLI BİR NESİL İÇİN SPORUN HER ALANINDA EMETBELEDİYESPOR OLARAK VARIZ

SAĞLIKLI BİR NESİL İÇİN SPORUN HER ALANINDA EMETBELEDİYESPOR OLARAK VARIZ

SAĞLIKLI BİR NESİL İÇİN SPORUN HER ALANINDA EMETBELEDİYESPOR OLARAK VARIZ Haberler

SAĞLIKLI BİR NESİL İÇİN SPORUN HER ALANINDA EMETBELEDİYESPOR OLARAK VARIZ
2015 yılının son aylarında kuruluş çalışmalarını tamamlayarak Kütahya Erkekler basketbol ligine katılımla spor dünyasına merhaba diyen Emetbeledyespor çeşitli branşlarda kurduğu takımlar ve açtığı kurslarla 150 genç ve vatandaşımıza spor hizmeti veriyor.

Emetbelediyespor bünyesinde kurulan basketbol takımı yanı sıra basketbol alt yapı hizmeti kapsamında açılan kursta 38 erkek 21 genç kızımız teknik direktörümüz Halit Güzen refakatinde eğitim alıyor,spor yapıyor.

Emet Belediyespor bünyesinde Faruk Deve teknik direktörrlüğünde kurulan voleybol takımı ve açılan kurslarda bay bayan 30 gencimiz kursa katılıyor. Yine futbolda da belediyespor gençlere malzeme ve antrenman desteği sağlayarak kurslar veriyor.Efdal Ülker antrenörlüğünde 29 gencimizde fotbol branşında eğitim alıp, liglere hazırlanıyor.

Belediyemizce fiziki destek sağlanan 75. yıl kapalı spor salonunda aktif hale getirilen fitness salonunda 30 kadar bayan vatandaşımız fitness,aerobik,step ve çeşitli jimnastik kurslarına katılıyorlar.
Emet Belediyespor Kulübü olarak öncelikle sağlıklı ve mental özellikleriyle güçlü bireyler yetiştirmek amacında olduklarını belirten Belediye başkanımız Mustafa Koca şunları söyledi,
“Günümüz şartlarında bilgisayarın ve televizyonun yaşantımıza girmesi ile ne yazık ki en değerli varlıklarımız olan gençler spordan uzak, hareketsiz bir yaşam tarzını benimseme eğilimindedirler. Sporun önemini, gerekliliğini ve devamlılığını çocuklarımıza aşılayabilirsek onlara daha sağlıklı bir geleceğin de kapılarını aralamış oluruz. Belediyemiz "Spor Dolu Bir Yaşam Hayat Spor Olsun" projesi ile çalışan ve ev hanımı bayanlarımız için jimnastik kursları, basketbol voleybol ve futbol takımları ve kursları açıyoruz. Gençlerimiz den talep geldikçe maddi ve manevi yanlarınd aoalcak ve kulübümüzü geliştirerek halkımızın her kesiminiden insanın sağlıklı yaşam içni spor yapmalarına destek sağlayacağız “dedi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom