Cumartesi
Sisli
8°C | -8°C
Pazar
Sisli
6°C | -5°C
Pazartesi
Hafif Yağmur
5°C | -1°C
EMİB - Çağrı Merkezi

DR. FAZIL BEY PARKIMIZ YENİDEN DOĞDU

İlçemize hakim merkezde bulunan Dr. Fazıl bey parkımız belediyemizin çalışmaları ile modernize edildi.

DR. FAZIL BEY PARKIMIZ YENİDEN DOĞDU Haberler

Emet belediyemizce merkezde şehre hakim bir tepede yapılan Dr. Fazıl bey parkı yapılan çalışmalar ile aeta yeniden doğdu.

Belediyemizce yapılan çalışmalar ile ilçemiz yeni bir park kazanırken, ihalesi yapılan parkın Ramazan ayı sonrası hizmete girmesi bekleniyor.

Kamelyalar ,mangal yerleri,çocuk oyun grupları, ağaçlandırma,park dizaynı gibi çalışmalar ile atıl durumda bulunan park ilçe halkının hizmetine geçiriliyor. Babuk bey aşevince kullanılan park içindeki kafeteryadada gerekli düzenlemeler yapılırken,oyun grupları monte edilen parkta belediye başkanımız Mutafa Koca çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye Başkanımız Mustafa  Koca, şehrin dört bir yanının halkın kullanabileceği park ,bahçe, oyun parkları ile donattıklarını ifade ederek şunları söyledi;” Hisarlık tesisleri, engelsiz yaşam parkı,hükümet meydnı derken Dr. Fazıl bey parkımızıda yeniden modernize ederek halkımızın hizmetine sunuyuroz. Emet ilçemizde halkımızın boş zamanalrını değerlendrimek kadar,ilçe dışından gelen misafirlerinide ağırlayabilecekleri sosyal mekanlarımızın sayısını hızla artıyoruz. Halkımızın yeni yapılan tesislerimize ilgiside önemli bir eksikliğini belediyemizce giderilmiş odluğunu gösteriyor. Dr. Fazıl bey parkımızda da kamelyalarmız,çocukalrımız için oyun grupları,mangal yerlei,modern kafeteryası ile halkımıza hizmet verecek.İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom