Çarşamba
Sisli
4°C | -4°C
Perşembe
Hafif Kar Yağışlı
2°C | -6°C
Cuma
Çok Bulutlu
0°C | -7°C
EMİB - Çağrı Merkezi

BELEDIYE BASKANIMIZ MUSTAFA KOCA BELEDİYE PERSONELIMIZ İLE İFTARDA BULUŞTU

Emet belediyemizde çalışan işçi ve memur personeli aileleri ile birlikte Emet termal resortta düzenlenen iftarda bir araya geldi.

BELEDIYE BASKANIMIZ MUSTAFA KOCA BELEDİYE PERSONELIMIZ İLE İFTARDA BULUŞTU Haberler

Emet belediyemizin geleneksel aile iftarının bir yenisi Emet termal resortta gerçekleşti. Daha önce Emet belediyemiz bünyesinde çalışırken başta milli eğitim olmak üzere çeşitli likurumlara katılan işçi ve ailelerinin de katıldığı yaklaşık 500 kişi oruçlarını birlikte açtı.
İftar sonrası bir konuşma yapan Emet belediye başkanımız Mustafa Koca Kütahya genelinde taşeron işçilere sosyal haklarını veren ilk belediyeler arasında yer aldıklarını,hükümetin taşeronları kadroya almasıyla, işçilerin sosyal ve ekonomik şartlarının daha da iyileşeceğini belirterek şunları söyledi;
“Belediye ailesi olarak mübarek ramazan ayında yine bizleri burada biraraya getirdiği için yüce yaradana şükürler olsun. Belediyemizde işçimizden memurumuza,müdürümüzden belediye başkanına hepimizin statü ve görevleri farklı olsada, Emetimize ve Emet halkımıza hizmet vermek için çalışıyoruz. Belediye başkanı olduğumdan bugüne işçilerimizin daima yanlarında olduk.Bizler hizmet için mücadele ederken belediyemize engeller koymaya kalkanlar oldu.Ama Allaha şükürki asla başarılı olamadılar.Engelleri bir bir aşarak hizmetlerimize devam ettik. Bundan sonrada hizmete devam edeceğiz. Bizlerin hizmet gayretini hiçbir engel kısıtlayamaz.”dedi.
Belediye Başkanımız Mustafa Koca belediye olarak halka sunulan hizmetlerde üstün gayretleri için tüm birim müdürlerine,memur ve işçilere teşekkür ederken, elele vererek Emete hizmet vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Gecede kadroya geçen işçiler belediye başkanımız Mustafa Koca’ya şükranlarını sunarak çiçek takdim ettiler.
Kısa bir süre önce Emet belediyesinden emekliye ayrılan Süleyman Yetilgen ve Ali Kayalı ile, Emet belediyesi yazı işleri müdür vekiliyken Kütahya belediyesine geçişi onaylanan Halit Güzen’e belediye başkanımız Mustafa Koca tarafından belediye ve Emet’e verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür edilerek birer plaket takdim edildi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom