BASKETBOL ORTAOKUL YILDIZ KIZLARDA TURNUVADAYIZ

Emetbelediyespor yıldız kızlar basketbol takımınıda oluşturan ,Emet Ashaboğlu ortaokulu yıldız kızlar basketbol takımımız Kütahya ortaokullar arası yıldız kızlar Basketbol turnuvasında ilçemizi temsil edecek.


Son Güncelleme: 22 Kasım 2017 15:14 / 192 kez okundu


BASKETBOL ORTAOKUL YILDIZ KIZLARDA TURNUVADAYIZ

 8 okul içerisinde Kütahya’nın ilçeleri arasında tek ilçe okulu olarak ilçemizi temsilen katılım sağlayan Emet Ashaboğlu Ortaokulu 19 Aralık 2017 de ilk maçına çıkıyor. 19-27 Aralık 2017 tarihleri arasında Kütahya Yeni Spor Salonunda düzenlenecek karşılaşmalar sonucunda ilk iki okulun gruplardan çıkıp play-of sonunda şampiyon olan okulun bölge şampiyonasına katılacağı turnuvaya katılan okullar ve fikstür şu şekilde;

KATILAN TAKIMLAR

A GRUBU

 

B GRUBU

1-

ÖZEL BOĞAZİÇİ ŞEHİR O.O.

 

1-

ŞEHİTLER O.O.

2-

MİMAR SİNAN O.O.

 

2-

LİNYİT O.O.

3-

HÜSNÜ KİŞİOĞLU O.O.

 

3-

ATATÜRK O.O.

4-

EMET ASHABOĞLU O.O.

 

4-

MERKEZ İSABET O.O.

 

MAÇ FİKSTÜRÜ

SIRA

TARİH

SAAT

FİKSTÜR

TAKIMLAR

SAHA

     

1

19.12.2017

10:00

A1-A4

ÖZEL BOĞAZİÇİ ŞEHİR O.O. - EMET ASHABOĞLU O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

2

19.12.2017

11:30

A2-A3

MİMAR SİNAN O.O. - HÜSNÜ KİŞİOĞLU O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

3

19.12.2017

13:00

B1-B4

ŞEHİTLER O.O. - MERKEZ İSABET O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

4

19.12.2017

14:30

B2-B3

LİNYİT O.O. - ATATÜRK O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

5

21.12.2017

10:00

A1-A3

ÖZEL BOĞAZİÇİ ŞEHİR O.O. - HÜSNÜ KİŞİOĞLU O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

6

21.12.2017

11:30

A4-A2

EMET ASHABOĞLU O.O. - MİMAR SİNAN O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

7

21.12.2017

13:00

B1-B3

ŞEHİTLER O.O. - ATATÜRK O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

8

21.12.2017

14:30

B4-B2

MERKEZ İSABET O.O. - LİNYİT O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

9

25.12.2017

10:00

A1-A2

ÖZEL BOĞAZİÇİ ŞEHİR O.O. - MİMAR SİNAN O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

10

25.12.2017

11:30

A3-A4

HÜSNÜ KİŞİOĞLU O.O. - EMET ASHABOĞLU O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

11

25.12.2017

13:00

B1-B2

ŞEHİTLER O.O. - LİNYİT O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

12

25.12.2017

14:30

B3-B4

ATATÜRK O.O. - MERKEZ İSABET O.O.

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

13

26.12.2017

10:00

A1-B2

 -

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

14

26.12.2017

11:30

B1-B2

 -

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

15

27.12.2017

13:00

MAĞLUPLAR

 -

YENİ S.S. (SGK YANI)

 

16

27.12.2017

14:30

GALİPLER

 -

YENİ S.S. (SGK YANI)