REFERANDUM SONRASI İLK ZİYARET GAZİMİZE


Son Güncelleme: 17 Nisan 2017 18:11 / 714 kez okundu


REFERANDUM SONRASI İLK ZİYARET GAZİMİZE

Belediye başkanımız Mustafa Koca Emet Ömer fakı köyünden gazi olan Uzman Çavuş Mehmet Başer’i ziyaret etti.

Geçen yıl Şırnak Uludere de teröristlerle girdiği çatışma sonrası yaralanan ve özel ambulans uçakla Gatada tedavisi yapılan gazimize moral ziyaretinde bulunan belediye başkanımız Mustafa Koca gazimizin sağlık durumun iyiye gitmesinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Ömerfakı köyü muhtarı Ahmet Sezer ile birlikte köydeki evinde gazimizi ziyaret sonrası açıklama yapan belediye başkanımız Mustafa Koca;”Referandum çalışmalarımızı tamamladıktan sonra, belediyemiz sosyal projelerine devam ediyoruz. Bugünde vatan savunmasında bizler için gazi olan uzman çavuşumuzu ziyaret ettik. Kendilerinin sağlık durumunun iyiye gitmesi bizleri mutlu etti. Yeni bir Türkiye’ye uyandığımız bugünde ilk ziyaretimizi ülkemiz için canı pahasına mücadele veren ve bu uğurda gazi olan güvenlik güçlerimiz mensuplarına yapmak istedik. Dün güçlü bir Evet diyerek ülkemizin tüm dünyaya karşı dik duruşunu gösterirken bugünde borçlarını asla ödeyemeyeceğiz güvenlik güçlerimizin yanlarında olduğumuzu göstermek istedik.

Allah tüm güvenlik güçlerimizi korusun, ülkemize huzur versin. Onlara çok şey borçluyuz.”dedi.

Gazi Mehmet Başer’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek belediye başkanımız Mustafa Koca’ya teşekkürlerini iletti.